کد خبر: ۲۱۳۲۹۸
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۹
مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی, گفت: در فرودگاه تبریز هیچ حادثه در هواپیما اتفاق نیفتاده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، امروز فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در زیرنویس آن از افتادن سقف (کاذب هواپیما) بر سر مسافر و مشکل در فرود هواپیما در فرودگاه تبریز اشاره و عنوان شده پرواز متعلق به شرکت هواپیمایی ایران ایر است.

رامین آذری مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی در گفت وگو با خبرنگار فارس در تبریز در رابطه با فیلم منتشره شده در فضای مجازی  گفت: هیچ حادثه و یا اتفاق پروازی در فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز رخ نداده و تمام پرواز طبق روال عادی انجام شده است.

وی افزود: هیچ هواپیمایی در روزهای اخیر مشکل فرود در فرودگاه بین المللی تبریز نداشته است.

آذری تاکید کرد: فیلم منتشر شده مطمئنا متعلق به فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی( تبریز- مراغه) نیست.

همچنین منبع آگاه در ایران ایر در گفتگو با خبرنگار فارس در تبریز گفت: طی دو هفته اخیر هیچ گزارشی از سوی مسافران و یا گروه‌های پروازی مبنی بر وقوع اتفاقی غیرمعمول و یا نظیر آنچه عنوان شده در پروازهای ایران ایر در تبریز یا فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی از سوی ایران ایر دریافت نشده است.

این منبع در پی اسرارهای خبرنگار فارس تاکید کرد: حتی در مدت اشاره شده تاخیر نیز در پروازهای ایران ایر در مسیر تبریز  و یا مشکل فرود اتفاق نیفتاده است.

گزارش فارس حاکی است، این فیلم و اتفاق مربوط به هواپیما در فرودگاه مهرآباد و در زمان پرواز اتفاق افتاده و مشکلی در فرود هواپیما نبوده است.

انتهای پیام/60014

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار