کد خبر: ۲۱۳۳۲۵
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۸
دو خرید جدید استقلال آماده حضور در ترکیب این تیم هستند و با اضافه شدن آنها به لیست تیم، آبی‌ها عمق بیشتری در خط حمله خود پیدا خواهند کرد.

به گزارش همشهری آنلاین، محمد محبی که مدتی است در تهران حضور دارد همچنان در انتظار صدور مجوزهای لازم است تا بتواند برای آبی‌های تهران به میدان برود.

وینگر سانتاکلارا که با قرارداد یکساله و قرضی به جمع شاگردان ساپینتو اضافه شده، هنوز مجوز رسمی برای تمرین و بازی در استقلال را ندارد. به همین خاطر هم او نتوانست در بازی افتتاحیه آبی پوشان را همراهی کند.

مدیران باشگاه استقلال که هفته گذشته برای دریافت مجوز و رضایتنامه از باشگاه سانتاکلارا اقداماتشان را آغاز کردند، اکنون نیز پیگیر این ماجرا هستند تا بتوانند هرچه زودتر ITC این بازیکن جوان را دریافت کنند.

البته محبی از نظر بدنی مشکلی ندارد چراکه او تمرینات آماده سازی پیش فصل و بدنسازی را در سانتاکالارا به خوبی پشت سر گذاشته و در واقع یک بازیکن آماده است که نیازی به تمرینات اضافه و اختصاصی ندارد. با اینحال خرید جدید آبی‌ها امیدوار است مدیران باشگاه تا پیش از بازی هفته دوم مقابل ملوان زمینه حضورش در تیم را فراهم کنند.

در مورد کاوه رضایی نیز چنین شرایطی وجود دارد. این بازیکن که در اردوی ترکیه استقلال حاضر بود با وجود دیر اضافه شدن به جمع بازیکنان توانست با جدیت در تمرینات پرفشار پیش فصل و بازی‌های دوستانه آمادگی بدنی خوبی پیدا کرد اما او نیز تا صدور رضایتنامه باشگاه مبدا قادر به دریافت مجوز بازی برای استقلال نیست. مدیران استقلال همزمان با مساله محبی در تلاش هستند مشکل کاوه نیز برای بازی با ملوان حل شود.

این دو بازیکن، مهره‌های موثری در فاز هجومی هستند که می‌توانند به بالا بردن توان حمله‌ای تیم کمک کنند و قطعا ساپینتو روی آن‌ها برای مسابقات فصل جدید حساب ویژه ای باز کرده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار