کد خبر: ۲۱۳۴۰۰
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۳
مسئول قرارگاه صف خبر داد:
مسئول قرارگاه صف از برگزاری موکب این قرارگاه در همایش اربعین خبر داد.

برگزاری موکب قرارگاه صف در همایش پیاده روی اربعین

مسئول قرارگاه صف از برگزاری موکب این قرارگاه در همایش اربعین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی قراگاه صف؛ جانباز مرتضی شورجه با بیان این خبر گفت: مطابق سال های گذشته و بر اساس ماموریت ذاتی مجموعه، امسال نیز افتخار میزبانی زائران پیاده اباعبدالله الحسین (ع) در اربعین1401را خواهیم داشت.

وی با دعوت از علاقمندان به خدمتگزاری زائران حضرت اباعبدالله حسین (ع) افزود: از علاقمندانی که ضمن دارا بودن شرایط عمومی و تخصصی که مورد تائید هیات امنای موکب قرارگرفتند و تمایل به خادمی درتیم پیشرو جهت آماده سازی موکب می باشند دعوت می شود تا در همایش خادمین موکب قرارگاه صف برای اعلام آمادگی خود شرکت نمایند .

شورجه شرایط_عمومی برای متقاضیان را : دارا بودن سلامت جسمانی، سختکوشی در انجام امور محوله،تحمل گرمای هوا و شرایط سخت کار، توانایی انجام فعالیت و کار سخت، دارا بودن حسن خلق و تعهد کاری و سحرخیزی عنوان کرد و گفت: تخصص و دیگر موارد لازم برای عضویت در این موکب شامل ؛کمک های مالی ، پزشک ،پرستار، داربست زنی ، خیاطی ،فرهنگی می باشد.

مسئول قرارگاه صف خاطرنشان کرد:همایش خادمین موکب قرارگاه صف ساعت 9 صبح روز جمعه مورخ 28 / 05 / 1401 در تهران خیابان میرزای شیرازی_خیابان 8 شهید عزیزاللهی حسینیه امام سجاد (ع) برگزار می شود و پذیرای علاقه مندان هستیم.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: