کد خبر: ۲۱۳۵۱۷
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۲
تولیدکنندگان محصولات سلولزی و بهداشتی در دیدار با معاون دادستان کل کشور خواستار حذف قیمت گذاری دستوری از سوی دولت شدند و ادامه این روند را منجر به کاهش تولید و تعطیلی کارخانجات دانستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  سعید عمرانی، معاون کل دادستان در جلسه فعالان صنعت سلولزی، بهداشتی و صنایع وابسته،  با تاکید بر ضرورت رسیدگی به مشکلات و رفع موانع از پیش پای فعالان اقتصادی، گفت: تولیدکنندگان و تشکل های مربوطه می توانند نقش موثرتر و موفق تری در تنظیم بازار به نفع مردم و تولیدکنندگان ایفا کنند و باید تنظیم بازار کالاها را به تشکل های صنفی و صنعتی سپرد.

همچنین فیصل مرداسی، مشاور ارشد اقتصادی انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران گفت: تولیدکنندگان از نوسانات قیمت مواد اولیه و در عین حال قیمت گذاری‌های دستوری ستاد تنظیم بازار ابراز گله دارند. ادامه این روند باعث تعطیلی بنگاه‌ها و کاهش عرضه در بازار است.

اعضای هیات رئیسه به همراه دبیر و جمعی از اعضای انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران در دیدار با معاون قضایی دادستان کل کشور گزارشی از نقش تولیدکنندگان صنعت سلولزی در اشتغالزایی و به ویژه در ایام شیوع ویروس کرونا و تامین گسترده و مستمر نیاز مردم به اقلام بهداشتی و همچنین مشکلات زیاد و موانع موجود در صنعت سلولزی ارائه دادند.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار