کد خبر: ۲۱۵۰۶۲
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۸
بررسی بازار مسکن تهران حاکی از آن است که یک واحد ۵۰ متری در منطقه ۸ بین ۱.۳ تا ۲ میلیارد تومان بسته به امکانات آن قیمت‌گذاری شده است.   

تسنیم نوشت: بررسی قیمت مسکن در منطقه ۸ تهران حاکی از آن است که یک واحد ۴۶ مترمربعی ۲۳ ساله بدون پارکینگ با قیمت ۲ میلیارد تومان برای فروش،‌ قیمت‌گذاری شده است. در واقع هر مترمربع این آپارتمان ۴۳ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

یک واحد ۵۰ متری ۲۳ ساله بدون پارکینگ با قیمت ۱.۹ میلیارد تومان، آپارتمان ۵۰ متری ۱۸ سال ساخت با پارکینگ و انباری و بدون آسانسور با قیمت ۲.۲ میلیارد تومان، واحد مسکونی ۵۰ مترمربعی (در سبلان) با قیمت یک میلیارد و ۸۹۰ میلیون تومان (هر مترمربع ۳۷.۸ میلیون تومان) و آپارتمان ۵۰ متری ۷ سال ساخت با قیمت یک میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومانی بعنی به ازای هر مترمربع ۳۰.۶ میلیون تومان در فایل فروش قرار داده شده است. 

همچنین واحد ۵۰ متری واقع در گلبرگ غربی ۳ سال ساخت با پارکینگ،‌انباری و آسانسور ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

یک دستگاه آپارتمان ۵۰ متری بدون پارکینگ با عمر ۳ سال دارای انباری و آسانسور یک میلیارد و ۲۹۰ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است، یعنی هر مترمربع ۲۵.۸ میلیون تومان.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار