کد خبر: ۲۲۲۱۴۷
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۵
شهروندخبرنگار‌های ما با ارسال پیام‌هایی از مسئولان درخواست فرصتی دوباره برای اصلاح حساب وکالتی به نفع سازمان حمایت کردند.

وزارت صمت برای ساماندهی بازار خودرو، سامانه یکپارچه فروش خودرو راه اندازی کرد و در اواخر سال ۱۴۰۱ متقاضیان در مهلت اعلام شده اقدام به ثبت نام خودرو کردند. اما بسیاری از متقاضیان در مرحله افتتاح حساب وکالتی با مشکل مواجه شدند.

ماجرا از این قرار است که متقاضیان به دلیل عدم اطلاعات کافی افتتاح حساب به نفع شرکت‌های خودروساز دیگر انجام دادند و در هنگام ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو با مشکلات بسیاری مواجه شدند.

شهروندخبرنگار‌ها با ارسال پیام‌هایی از مسئولان درخواست فرصت اصلاح حساب وکالتی را کردند.

متن پیام شهروندخبرنگار

با سلام، مانند هزاران نفر دیگر حساب وکالتی را به نام ایرانخودرو باز کردم. این اشتباه فقط برای یک نفر نیست تعداد متقاضیانی که این اشتباه مشابه را انجام دادند بسیار زیاد است. این اتفاق به دلیل عدم اطلاع رسانی افتاده است. خواهش میکنم جهت رفع نقیصه و دادن فرصت اصلاح حساب وکالتی به نام سازمان نامبرده به تمام متضررین امر بدهند. بسیاری از متقاضیان این مبلغ را با سختی و مشقت تهیه کردند.
سلام خواهش میکنم برای کسانی که مثل من حسابشان را زودتر وکالتی کرده اند و الان با مشکل برخورد کردند یک فرصت اصلاح حساب وکالتی بدهید واقعا تعدادمون زیاده و همگی بعد از این اشتباه غافلگیر شدیم. این پول را با فروش طلا و ماشین قدیمی تامین کرده بودم.
باسلام، متاسفانه به دلیل همزمانی فروش خودرو شرکت ایرانخودرو و اعلام ایجاد حساب وکالتی از سوی وزارت صنعت معدن و سازمان حمایت و اطلاع رسانی ضعیف در خصوص تفاوت در حساب‌های وکالتی، تعداد زیادی حساب وکالتی خود را به نفع ایران خودرو و سایپا وکالتی نمودند و متاسفانه قسمت ثبت نام هم در سامانه یکپارچه ثبت نام خودرو هم فعال نبود که در زمان مقرر از صحت حساب وکالتی خود باخبر گردند، لذا زمان وکالتی نمودن حساب در تاریخ ۲۳ اسفند به پایان رسید و دیگر امکان ثبت نام خودرو وجود نداشت. خواهشمندیم به دلایل فوق مهلت ایجاد و مسدودسازی حساب وکالتی به نفع سازمان حمایت را تمدید نمایید.  

برای یادگیری اصول تصویربرداری خبری به صفحه «آموزش تصویربرداری برای شهروندخبرنگاران» مراجعه کنید.

 

باشگاه خبرنگاران جوان شهروند خبرنگار شهروند خبرنگار
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار