کد خبر: ۲۲۲۲۱۹
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۵
سردار رمضانی تأکید کرد
معاون اجرایی پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از رانندگان عزیز خواست بیش از پیش به رعایت قوانین و مقررات پلیس راهنمایی و رانندگی اهتمام ورزند.

به گزارش خبرنگار انتظامی مهر سردار حسین رمضانی ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان گفت: کارکنان پلیس راهور از ابتدای طرح نوروزی آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی با تمام قوا و امکانات تا پایان طرح نوروزی هستند.

معاون اجرایی پلیس راهور فراجا افزود: تاکنون رانندگان عزیز همکاری خوبی با همکاران ما در خصوص رعایت قوانین و مقررات پلیس راهنمایی و رانندگی داشته اند و امیدواریم تا پایان طرح نوروزی این همکاری ادامه داشته تا شاهد کاهش تصادفات و جان باختگان ترافیکی باشیم.

سردار رمضانی خاطرنشان کرد: برابر تدابیر ابلاغی مقرر به رانندگان عزیزی که در نوروز از تاریخ ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ لغایت ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ تخلف و تصادف نداشته باشند به قید قرعه، به ۲۰۰ نفر جایزه ۲۰ میلیون تومانی و همچنین به ۳۰ نفر، ۳۰ دستگاه موتورسیکلت اهدا خواهد شد.

وی در خصوص شرایط جوی پیش رو در کشور گفت: رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی از وسایل نقلیه جلویی در پیشگیری از تصادفات در این شرایط مؤثر است. از این رو، هموطنان عزیز آمادگی و برنامه ریزی لازم برای شرایط غیرمعمول ترافیکی و جوی را داشته باشند.

معاون اجرایی پلیس راهور فراجا در پایان اظهار داشت: همچنان سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز، عدم توجه به جلو حین رانندگی و خستگی و خواب آلودگی چهار عامل اصلی تصادفات هستند که انتظار می‌رود رانندگان عزیز بیش از پیش به رعایت قوانین و مقررات پلیس راهنمایی و رانندگی اهتمام ورزند تا صحیح و سالم به مقصد برسند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار