کد خبر: ۲۲۴۱۳۷
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۶
سرمربی تیم هوادار در ادعایی جالب گفت که مربی پرسپولیس بیش از 20 سال است به او بدهکار است.

 به گزارش همشهری آنلاین هوادار در آخرین بازی خود در لیگ بیست و دوم مقابل ذوب آهن در اصفهان به تساوی 3-3 رسید تا فصل را با 33 امتیاز و رتبه دهم به پایان برساند. ساکت الهامی تاکید کرد که تیمش در این دیدار مستحق برد بود و با اشتباهات داور سه امتیاز را از دست داد.

سرمربی هوادار در شروع نشست خبری خود گفت: "به بچه های خودم خسته نباشید می گویم. آنها 90 دقیقه منظم و فوق العاده با برنامه بازی کردند. در این چند سال اخیر هیچ تیمی ذوب آهن را این گونه در خانه اذیت نکرده بود. از اینکه نتوانستیم پیروز شویم ناراحت هستم. به نظرم کاملا برتر بودیم و در هر دو نیمه وقتی گل خوردیم که تیم برتر زمین بودیم. فکر می کنم توپ به دست دروازه بان ما نخورد چون گل هایی هم که زدند بدون برخورد به او وارد دروازه شد. این بهترین بازی هوادار در این فصل بود."

او با انتقاد از داور بازی گفت: "فکر می کنم گل سوم ذوب آهن صد در صد خطا بود. یک صحبت دوستانه با داور بازی دارم. اسم او امیر عرب براقی است نه علی فغانی. علی فغانی خودش به این جایگاه رسیده است و عرب براقی هم باید خودش باشد نه فغانی. او باید بهترین خودش باشد نه اینکه با تیم ها لجبازی کند. سی هفته است که یک کلمه در مورد داوری حرف نزدم. ولی داور امروز بازی را به ضرر ما مدیریت کرد. امیر عرب براقی داور خوبی است و این چیزی از ارزش هایش کم نمی کند. با این وجود قضاوت او امروز خوب نبود. فکر نمی کنم هیچ مربی‌ای در فصل جاری اندازه من از داوران تشکر کرده باشد. ما می توانستیم با پیروزی در این دیدار بالاتر از ذوب آهن قرار بگیریم.

ساکت الهامی ضمن تشکر از مدیریت نساجی تاکید کرد: "مالکیت و مدیریت باشگاه امسال عالی بود. نسبت به چیزی که تعهد داشتند فوق العاده عمل کردند. دوست دارم کاش منتشر می شد تا مردم بفهمند بودجه تیم ها چگونه است. با این وجود از همان روز اول که این کار را قبول کردم شرایط را می دانستم و از آن خوشحالم. دنبال بهانه و بضاعت نیستم. ممنون همه اعضای باشگاه هستم و دست تک تک شان را می بوسم. برای تیم خودم و تیم پرریشه ذوب آهن در ادامه آرزوی موفقیت می کنم."

او در پاسخ به این سوال که آیا با هوادار قرارداد دارد که این گونه تشکر می کند گفت: "نه قرارداد ندارم ولی از اینکه در کنار هوادار هستم افتخار می کنم. صحبتی هم نکردم. انسان باید قدرشناس باشد. از آقای حدادیان در نساجی و آقای زنوزی در تراکتور هم تشکر کرده بودم. فوتبال ما به این جور چیزها توجه نمی کند. هر کس خوشگل تر و نالان تر است خریدار بیشتری دارد. به نظر من بهترین تیم لیگ هوادار بود. بیشترین پول را ما گرفتیم و بیشتر از بضاعتمان بودیم. من شرمنده مسئولان و بازیکنان شدم. پولی که دادند من را میلیاردر کرد و زندگی ام را به چرخه انداخت. اگر مرا خواستند برایشان جبران می کنم."

الهامی در مورد صحبت هایش در خصوص هدایت تیم ملی که خیلی جنجال به پا کرد و باعث افزایش فشار روی هوادار شد گفت: "بعد از آن داستان ما پرسپولیس را بردیم. هیچ وقت از حرف هایی که زدم عقب نشینی نمی کنم. همیشه این گونه است که اگر به خودم ایمان نداشته باشم شما هم به من ایمان نخواهید داشت. در فوتبال همه چیز ممکن است. وقتی سرمربی هوادار شدم همه می گفتند که مدعی اول سقوط هستیم ولی دیدید که چه فوتبال خوبی انجام دادیم.همان حرف ها را بازهم می گویم چون با حرف مردم مربیگری نمی کنم. گفتم که کره را با تیم ملی و در شرایطش می برم نه با هوادار. به خاطر همان وقتی لیست بیرون آمد اولین نفر من انصراف دادم چون شرایطش را نداشتم که کره و عربستان را ببریم. هر وقت شرایطش را داشتیم و مسئولیت قبول کردم دین خودم را ادا می کنم. اگر کسی هم از آن مصاحبه ناراحت شد من عذرخواهی می کنم. به تیم های سپاهان، استقلال و پرسپولیس هم تبریک می گویم. این لیگ بهترین لیگ ما در چند دوره اخیر بود."

بخش پایانی نشست ساکت الهامی داستان بدهی تارتار به او بود: "مهدی تارتار از سال 1381 دو میلیون تومان به من بدهکار است. آن زمان دلار 120 تک تومان بود. اگر قبول نمی کند حرفی ندارم. ایشان دو میلیون را بدهد می توانم به مطب روانشناسی بروم چون ماهی یک جلسه نوبت روانشناسی دارم. اگر هم گفت نیستم به والله بدهکار است. 21 سال است که این پول را نتوانسته ام بگیرم و بد است که برویم کلانتری! پول من را بدهد و تمام شود."

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار