کد خبر: ۲۲۴۳۰۶
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۱:۳۴
در مراسمی که در تاریخ 14 اردیبهشت 1402 در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، کارکنان، کارگران و مدیران شرکت آروا در کنار هم جمع شدند و موفقیت های آروا را از زمان تأسیس این برند مرور کردند.

در مراسمی که در تاریخ 14 اردیبهشت 1402 در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، کارکنان، کارگران و مدیران شرکت آروا در کنار هم جمع شدند و موفقیت های آروا را از زمان تأسیس این برند مرور کردند.

همایش شکوه آروا

در این مراسم جناب آقای امین مصلائی مدیر عامل شرکت آروا سخنان خود را با تشکر و قدردانی از کارگران آغاز کردند و از حضار تقاضا کردند که ایستاده، این قشر زحمتکش را تشویق نمایند. ایشان صحبت های خود را با بازگو کردن خاطرات و تجربیاتی از مغازه پدری و بلندپروازی های خود ادامه دادند و گفتند: به این فکر کردم که آیا می توانم کشور خودم را آباد و برای مردم اشتغال زایی کنم؟ 

امین مصلائی اضافه کردند که سال 1398 زمانی که کارگاه آروا به کارخانه ای با مساحت 1500 متر مربع تبدیل شد، تصمیم گرفتم کارخانه را بزرگ تر کنم و تولیدات کارخانه را تنوع ببخشم. امروز با شما عزیزان همراه و همگام شدیم تا به طور رسمی کارخانه 15000 متر مربعی آروا را افتتاح کنیم. این کارخانه بزرگترین شرکت تولید ابزار کشور می باشد و موجبات اشتغال زایی بیشتر برای 3 هزار نفر از نیروهای فعال کار را به صورت مستقیم و غیرمستقیم فراهم کرده است.

آروا بزرگترین شرکت تولیدی ابزار کشور، کارخانه خود را به طور رسمی افتتاح کرد 

همیشه تلاش کردیم و از تلاش دست نمی کشیم، زیرا "نمی توانیم" و "نمی شود" را از ذهن هایمان خارج کرده ایم. ما شبیه یک جوان پر شور هستیم، ریسک می کنیم و اهداف بلندپروازانه خود را به واقعیت تبدیل می کنیم.

مدیر عامل آروا در صحبت های خود به ارزش های آروا که در حال رشد بودن، اهل حساب و کتاب (اهل کسب و کار)، بلندپروازی، قابل اعتماد و اتکا، دارای انگیزه درونی و موفقیت می باشند، اشاره کرد و از اینکه کارکنان آروا به تمامی ارزش ها پایبند هستند و به آن ها عمل می کنند، ابراز خرسندی و خوشنودی کرد.

همایش شکوه آروا

او افزود: ما می خواهیم شبکه توزیع محصولات خود را گسترش دهیم و تنوع محصولات تولیدی را بیشتر کنیم. تصمیم داریم تا در هر زمان و مکان در دسترس ترین و قابل اعتمادترین برند ابزار باشیم. ما خدماتی ارائه خواهیم داد تا عضوی از هر خانواده ایرانی باشیم و آسایش و اطمینان خاصر مشتریان خود را فراهم کنیم.

امین مصلائی در پایان صحبت های خود به این نکته اشاره کردند که همیشه به دنبال کاری بروید که به آن علاقه دارید. با علاقه، پشتکار و نظم می توانید هر چالشی را پشت سر بگذارید و راه حل های مناسب را پیدا کنید.

در ادامه مراسم مهدی علی حسنی معاون پشتیبانی آروا توضیحاتی را درباره آغاز فعالیت خود از سال 1394 با آروا ارائه دادند.

به عنوان کارشناس تولید با آروا فعالیتم را شروع کردم. با مشاهده پتانسیل های رشد و فراهم بودن شرایط برای پیشرفت و موفقیت های بیشتر، انگیزه درونی در من شکل گرفت تا بهترین عملکرد را داشته باشم. یک سال بعد مدیر تولید آروا شدم؛ اما کارهایی که انجام می دادم محدود به این سمت نبود. برنامه ریزی تولید، برنامه ریزی مواد و خرید داخلی از جمله فعالیت های من در  شرکت تولید ابزار آروا است.

برای توسعه تحول شرکت آروا تلاش های زیادی انجام داده ام و هم اکنون معاونت پشتیبانی این شرکت بزرگ هستم که باعث افتخار من است و فعالیت هایی مانند خرید داخلی، خرید خارجی و همچنین انبار را انجام می دهم.

بیشترین هدف آروا کیفیت مناسب و خدمات بلندمدت است و تمام تلاش خود را می کنیم تا آروا را به یک برند جهانی تبدیل کنیم و بزرگترین شرکت تولیدی ابزار در ایران باشد. 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار