کد خبر: ۲۲۴۶۵۹
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۸
تنها 2 ساعت تا آغاز بازی فینال جام حذفی استقلال و پرسپولیس باقی مانده و بر اساس گزارش برخی از طرفداران میزان قیمت بلیت دربی در فضای مجازی به ده میلیون تومان هم رسیده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، در فاصله چند ساعت مانده تا شروع دربی فینال جام حذفی مردم به شدت به قیمت سرسام‌آور بلیت این بازی اعتراض دارند.
در حالی که طی روزهای گذشته عنوان شد تنها ۳۵ هزار عدد بلیت برای دربی فینال جام حذفی به فروش می‌رسد افرادی دور و بر ورودی ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده‌اند که بلیت مسابقه پرسپولیس و استقلال را به صورت آزاد می فروشند.

این بلیت‌ها بعضاً با قیمت ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان بین نفرات اول و دوم خرید و فروش شده و بین نفرات دوم و سوم و یا سوم و چهارم تا بیش از ۱۰ میلیون ریال نیز رد و بدل شده است.

گروهی از هواداران استقلال و پرسپولیس که برای ورود به استادیوم بدون بلیت به محل برگزاری دربی فینال رفته‌اند از این بی‌انضباطی‌های مالی و بلیت فروشی به شکل آزادانه به شدت ناراضی اند و معتقدند مسئولان برگزاری مسابقه پرسپولیس و استقلال باید خودشان برای کنترل این قبیل گرانفروشی ها اقداماتی را ترتیب می‌دادند.

گروهی از افراد نیروی انتظامی در میان مردم، در حال رسیدگی به این مسائل هستند و افرادی که بلیت را به صورت غیررسمی به مردم می‌فروشند شناسایی می‌کنند.

منبع: فرارو

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار