کد خبر: ۲۲۸۰۹۹
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۵
ورزش سه نوشت: مسئول کمیته برگزار مسابقات سازمان لیگ معتقد است باید پس از یک هفته سخت مورد تشکر قرار بگیرند.

برنامه‌های عجیب و فاصله زیاد مسابقات لیگ برتر نه تنها موجب متضرر شدن نماینده‌های آسیایی فوتبال ایران شده، بلکه سایر تیم‌ها را نیز از شرایط بازی دور کرده و شرایطی به وجود آورده که مصدومیت‌های پیاپی برای بازیکنان مختلف به وجود بیاید که نمونه آن، آرش قادری برای ذوب‌آهن بود.

سهیل مهدی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص زمان‌بندی نامناسب بازی‌های لیگ برتر و فاصله زیاد به وجود آمده که موجب اعتراض مربیان شده و روز گذشته نیز سید مجتبی حسینی به آن اشاره داشت، به برنامه ورزشگاه گفت: دیروز تصمیم گرفتیم تا مسابقات هفته ششم لیگ برتر را معوقه اعلام کنیم، اما آنقدر انتقادات زیاد و پشت سر هم بود که متعجب شدیم چراکه منتظر تقدیر و تشکر بودیم!

او در اظهار نظری نامرتبط به بحث برنامه ریزی لیگ برتر عنوان کرد: ما منتظر تقدیر و تشکر بودیم که VAR را در هفته پنجم لیگ برتر وارد لیگ قهرمانان آسیا کردیم و از گمرک ایران تشکر می‌کنیم که تجهیزات زیر دو ساعت به ورزشگاه آزادی آمد و میزبانی از تیم‌های عربستانی محقق شد و شادی و شور و نشاط با حضور کریستیانو رونالدو، سادیو مانه و ... اتفاق افتاد.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ اضافه کرد: یکی از تیم‌های پر طرفدار فوتبال جهان که النصر عربستان است، بدون هیچ مشکلی به ایران آمد و به بهترین نحو بازی را انجام داد و رفت.

سهیل مهدی تصریح کرد: برخی شاید یک سال سابقه مدیریت فوتبالی دارند ولی 10 سال است به‌عنوان منتقدر صحبت می کنند. حرف‌هایم را کوتاه کرده و از فان‌باستن استفاده می‌کنم که می‌گوید پس از 20 سال کار کردن، بخاطر کارهای نکرده ناراحت می‌شویم. دوستان طناب را از ساحل آرامش باز کنند و به کارهای اجرایی بپردازند و مدیریت فوتبال را با کارهایشان پیش ببرند و عرصه را برای ما تنگ کنند و بعد منتقد باشد.

257 251

برچسب ها: سازمان لیگ برتر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار