کد خبر: ۲۳۲۷۵۱
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۶
مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل گفت:
مودیان حقیقی و حقوقی که تا پایان بهمن سال جاری نسبت به پرداخت بدهی مالیاتی خود اقدام کنند، مشمول بخشودگی جرایم خواهند شد.

به گزارش جام جم انلاین،داریوش سرخانی مقدم در نشست خبری افزود: این بخشودگی برای اشخاص حقیقی تا سقف پنج میلیارد ریال و در برای اشخاص حقوقی تا سقف ۲۰ میلیارد ریال برای هر دوره به استان‌ها تفویض شده است.
مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل اظهار کرد: لازمه اعمال این بخشودگی پرداخت اصل بدهی مالیاتی تا پایان بهمن ماه امسال است.
وی گفت: معافیت معیشتی صاحبان مشاغل نیز که سال قبل ۴۷۵ میلیون ریال بود، امسال با افزایش بیش از سه برابری، یک میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال شده است به عبارت ساده‌تر صاحبان مشاغل تا سقف درآمد یک میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال از پرداخت مالیات معاف هستند و به بیش از این مبلغ درآمد مالیات تعلق می‌گیرد.
مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل با اشاره به بخشودگی صد در صد جرایم قابل بخشش ارزش افزوده، افزود: مودیانی که مالیات عملکرد آنها از سال ۱۳۸۷ تا سال ۱۴۰۰ قطعی شده است اگر نسبت به پرداخت مالیات خود اقدام کنند جرایم آنها بخشیده خواهد شد.
سرخانی مقدم ادامه داد: در راستای تکریم مودیان و اجرای بهتر قانون پایانه‌های فروشگاهی، شرکت‌های معتمد و فعال با برگزاری دوره هایی، آموزش‌های لازم را برای صنف طلا و جواهرفروشان استان ارائه کردند و بر همین اساس پوز اندرویدی کسب و کار مورد استفاده به صورت رایگان در اختیار فعالان این صنف قرار خواهد گرفت تا آنها بتوانند به راحتی و آسانی نسبت به صدور صورتحساب الکترونیکی اقدام کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار