کد خبر: ۲۳۲۸۷۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۸
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات در خراسان جنوبی گفت: فرصت اعتراض فقط برای داوطلبانی است که در هیئت مرکزی نظارت تایید صلاحیت و برای اولین بار رد صلاحیت شدند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

باشگاه خبرنگاران: حجت الاسلام یعقوبی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات در خراسان جنوبی گفت: پیرو ابلاغ رای شورای نگهبان به نامزد‌های نمایندگی مجلس شورای اسلامی، در نتیجه رسیدگی به شکایات و اعتراضاتی که شده بود، آراء به نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی ابلاغ شد و اگر داوطلبان نسبت به رای، اعتراضی دارند، سه روز فرصت دارند اعتراض خود را در سامانه‌ای که به آن‌ها پیامک شده ثبت کنند.

او افزود: از امروز این فرصت شروع شده و داوطلبان تا ۲۳ بهمن سه روز فرصت دارند نسبت به اعتراض و شکایت اقدام کنند و مجدداً شورای نگهبان، از ۲۴ بهمن به مدت یک هفته فرصت رسیدگی مجدد به شکایت را دارد و نتیجه قطعی را ابتدای اسفند اعلام خواهد کرد.

 حجت الاسلام یعقوبی تاکید کرد: شکایت و اعتراض فقط در واقع کسانی را شامل می‌شود و نامزد‌هایی می‌توانند ثبت شکایت کنند که قبلاً در رای ابلاغی هیئت مرکزی نظارت تایید شده بودند و الان برای اولین بار رای عدم تایید یا عدم احراز برای آن‌ها اعلام شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار