کد خبر: ۲۳۲۸۸۹
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۹
مسافران از توقف در محدوده‌هایی که احتمال ریزش سنگ و بهمن دارد، پرهیز کنند و قبل از سفر، از وضعیت راه‌ها، به ویژه جاده چالوس مطلع شوند.

به گزارش شبکه شرق، رئیس پلیس راه استان البرز اعلام کرد: به علت گرم شدن هوا، خطر ریزش سنگ و سقوط بهمن در جاده‌های کوهستانی پیش‌بینی می‌شود.

پیمان کرمی، رئیس پلیس راه استان البرز با اشاره به اینکه ظرف چند روز گذشته، با افزایش دما در سطح استان همراه بوده‌ایم، گفت: به واسطه گرم شدن هوا، خطر ریزش سنگ و سقوط بهمن در جاده‌های کوهستانی پیش‌بینی می‌شود.

کرمی افزود: با توجه به پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر افزایش دما طی چند روز آینده، توصیه می‌شود حین تردد در جاده کرج-چالوس احتیاط کنید.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه بر این اساس مسافران باید از توقف در محدوده‌هایی که احتمال ریزش سنگ و بهمن دارد، پرهیز کنند، عنوان کرد: همچنین با توجه به این شرایط مسافران قبل از سفر از وضعیت راه‌ها، به‌ویژه جاده کرج چالوس مطلع شوند.

رئیس پلیس راه استان البرز اضافه کرد: تاکید داریم مسافرانی که به واسطه تعطیلات در محور کرج-چالوس تردد دارند، به هیچ‌وجه در حاشیه جاده که احتمال ریزش سنگ و بهمن وجود دارد، توقف نکنند.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار