کد خبر: ۲۳۶۲۵۵
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۳
«تجارت‌نیوز» گزارش می‌دهد:
اولین طرح فروش خودروهای وارداتی برقی و هیبریدی از عصر امروز، یکشنبه، ١۶ اردیبهشت 1403، آغاز شد. اما در این طرح کدام خودروها و با چه قیمتی عرضه می‌شوند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، اولین طرح فروش خودروهای وارداتی و هیبریدی از عصر امروز، یکشنبه، ١۶ اردیبهشت 1403، آغاز شد. در این دور از فروش چهار خودروی وارداتی شامل دو خودروی برقی، یک خودروی هیبریدی و یک خودروی بنزینی، صرفاً برای ثبت‌نام‌کنندگان مرحله اول خودروهای وارداتی که اسفند ١۴٠١ ثبت‌نام کرده بودند، خواهد بود و ثبت‌نام جدیدی صورت نمی‌گیرد.

نگاهی به سامانه یکپارچه خودرو در حال حاضر در این سامانه صرفاً امکان انتخاب خودرو وجود دارد و قیمت‌ها علی‌الحساب محاسبه شده‌اند. 

در این مرحله متقاضیان می‌توانند یک اولویت از سبد محصولات اعلامی را انتخاب کنند. در واقع هیچ‌گونه ثبت‌نام جدیدی در این مرحله انجام نمی‌شود. 

طبق جدول ارائه‌شده در سامانه یکپارچه خودرو قیمت سه محصول نیسان سانی، لاماری ایما و هونگچی به صورت قطعی در مبادی ورودی به‌ترتیب یک میلیارد و 107 میلیون، یک میلیارد و 543 میلیون و یک میلیارد و 805 میلیون تومان اعلام شد. 

شرایط فروش خودروهای وارداتی

دو خودروی هوندا و لونا با قیمت فروش علی‌الحساب محاسبه شده‌اند که به‌ترتیب یک میلیارد و 850 میلیون تومان و 945 میلیون در ابتدا دریافتی خواهند داشت. برای اطلاع از جزئیات این ثبت‌نام می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. 

Capture11

برای مطالعه بیشتر خبر اولین فروش خودروهای برقی را بخوانید. 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار