کد خبر: ۲۳۶۲۶۵
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۴
ایرنا : شاخه نظامی جنبش حماس تصاویری را از حمله به پایگاه نظامیان اسرائیل در نزدیکی گذرگاه «کرم ابوسالم» واقع در شرق «رفح» منتشر کرد.

گردان‌های القسام با انتشار این ویدئو اعلام کرد که پایگاه نظامیان صهیونیست را هدف قرار داده و تعدادی از آنها را زخمی و به هلاکت رسانده است.

این ویدئو پس از آن منتشر شد که گردان‌های شهید عزالدین القسام بعد از ظهر امروز اعلام کرد تجمع نظامیان رژیم صهیونیستی در پایگاه کرم ابوسالم و محوطه آن در نوار غزه را با راکت‌های «رجوم» هدف قرار داده است.

خبر مرتبط
هشدار مهم ترکیه درباره عواقب ادامه جنگ غزه

«هاکان فیدان» وزیر خارجه ترکیه گفت اگر منطقه از تراژدی کنونی در نوار غزه درس نگیرد، ممکن است این باریکه در آینده باز هم شاهد درگیری باشد.

برخی رسانه‌های رژیم صهیونیستی به زخمی شدن دستکم ۱۴ نظامی صهیونیست در جریان این حمله گردان‌های القسام اذعان کردند.

برخی از این رسانه‌ها نیز به کشته شدن چهار نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در این حمله اعتراف کردند.

در همین راستا، یک منبع در مقاومت فلسطین اعلام کرد: پایگاهی که در منطقه کرم ابوسالم هدف قرار گرفته شده، مسوول بمباران مناطقی در رفح است و نظامیان هدف قرار گرفته شده شامل فرماندهان «ارتش» اشغالگر، اطلاعات آن و شاباک هستند.

این منبع همچنین گفت: این عملیات از نظر آمادگی، برنامه ریزی و توان اطلاعاتی مقاومت منحصر بفرد بوده و همچنین موید توانایی بالای مقاومت در هدایت راکت‌ها و موشک‌هایش به سمت هدف است.

وی خاطرنشان کرد: این عملیات حاوی پیام‌های متعدد سیاسی و نظامی است که مهم‌ترین آن آمادگی همیشگی مقاومت برای دفاع از مردم در برابر تجاوزات وحشیانه و همچنین توان مقاومت و پایداری آن با وجود صحبت‌های مداوم اشغالگران درباره موفقیت‌های ادعایی است.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار