کد خبر: ۲۳۶۳۴۰
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۱:۳۱
ایران‌خودرو شرایط فروش هایما S۷ و هایما S۵ را برای متقاضیان خرید این خودرو در قالب سامانه یکپارچه اعلام کرد. متقاضیان خرید خودرو‌های هایما با اولویت بهار ۱۴۰۳، مشمول این بخشنامه هستند. ایران‌خودرو با ارسال پیامک به متقاضیان، آن‌ها را از زمان فعالسازی بخشنامه مطلع خواهد کرد. متقاضیان پس از فعال‌سازی بخشنامه به مدت ۱۰ روز فرصت دارند تا با تکمیل وجه، خرید خود را قطعی نمایند. فروش هایما S۷ و هایما S۵ از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو صورت خواهد گرفت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایران‌خودرو شرایط فروش هایما S7 و هایما S5 را برای متقاضیان خرید این خودرو در قالب سامانه یکپارچه اعلام کرد. متقاضیان خرید خودروهای هایما با اولویت بهار 1403، مشمول این بخشنامه هستند. ایران‌خودرو با ارسال پیامک به متقاضیان، آن‌ها را از زمان فعالسازی بخشنامه مطلع خواهد کرد. متقاضیان پس از فعال‌سازی بخشنامه به مدت 10 روز فرصت دارند تا با تکمیل وجه، خرید خود را قطعی نمایند. فروش هایما S7 و هایما S5‌ از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو صورت خواهد گرفت.
 
شرایط فروش هایما S7 و هایما S5‌ با قیمت جدید، اردیبهشت 1403:
شرایط فروش هایما S۷ و هایما S۵ با قیمت جدید اعلام شد + جدول اردیبهشت ۱۴۰۳
ایران‌خودرو مدتی پیش، قیمت هایما S7 و هایما S5 را به میزان تقریبی 50 میلیون تومان افزایش داد. هایما S7 از اواسط دهه 1390 به تولید می‌رسد و همچنان روی خط تولید قرار دارد. تولید هایما S7 در چین متوقف شده است اما همچنان در ایران به تولید می‌رسد. از سال 1399، نسخه جدید هایما S7 با پسوند پلاس به تولید می‌رسد که آپشن‌های بیشتری دارد. با وجود افزایش آپشن‌ها، پیشرانه و گیربکس هایما S7 بدون تغییر باقی ماند.
 
هایما S5 دیگر محصول مونتاژی ایران‌خودرو است که از میانه دهه 1390 تاکنون به تولید می‌رسد. تولید هایما S5 از سال 1396 آغاز شده است و تا به امروز ادامه دارد. هایما S5 یک کراس‌اوور جمع‌وجور است که رقیب خودروهایی همچون ام‌وی‌ام X55 پرو و جک S5 به حساب می‌آید. برخلاف هایما S7، یک تغییر فنی در هایما S5 طی سالیان متوالی مونتاژ رخ داد. هایما S5 از سال 1400 تاکنون با گیربکس شش‌سرعته اتوماتیک به تولید می‌رسد، در حالی که مدل‌های پیش از آن گیربکس اتوماتیک CVT داشتند. با این حال ایران‌خودرو تغییری را در چهره هایما S5 ایجاد نکرده است و همچنان این خودرو را با چهره قدیمی مربوط به دهه گذشته به تولید می‌رساند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار