کد خبر: ۲۳۶۳۴۱
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۱:۳۳
شرکت مدیران‌خودرو در جریان یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد: «این مجموعه در پی رخداد یک حادثه هولناک و تلخ مربوط به کنده‌شدن اکسل عقب یکی از خودرو‌های مدل پرفروش X۵۵ پرو در جاده قم به اصفهان، تصمیم گرفته است تا اولین فراخوان سراسری خودرو را در سطح کشور برگزار کند. این اقدام با هدف بررسی دقیق، همه‌جانبه و فراگیر تمامی خودرو‌های تولیدی از این مدل صورت می‌گیرد. همچنین رفع کامل هرگونه نگرانی، ابهام و تردید خریداران گرامی در خصوص ایمنی و کیفیت این محصول نیز از اهداف فراخوان است.»
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
طی هفته‌های گذشته شاهد تصادف ناگوار یک ام‌ وی ام X55‌ پرو در اتوبان کاشان بودیم که به خارج‌شدن اکسل عقب خودرو انجامید. پس از بروز این اتفاق و فشار افکار عمومی برای پاسخگویی، مدیران‌خودرو فراخوان ام‌ وی ام X55‌ پرو را برای بررسی و رفع مشکلات این خودرو اعلام کرده است.
 
شرکت مدیران‌خودرو در جریان یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد: «این مجموعه در پی رخداد یک حادثه هولناک و تلخ مربوط به کنده‌شدن اکسل عقب یکی از خودروهای مدل پرفروش X55 پرو در جاده قم به اصفهان، تصمیم گرفته است تا اولین فراخوان سراسری خودرو را در سطح کشور برگزار کند. این اقدام با هدف بررسی دقیق، همه‌جانبه و فراگیر تمامی خودروهای تولیدی از این مدل صورت می‌گیرد. همچنین رفع کامل هرگونه نگرانی، ابهام و تردید خریداران گرامی در خصوص ایمنی و کیفیت این محصول نیز از اهداف فراخوان است.»
 
جزئیات فراخوان ام‌ وی ام X55‌ پرو به شرح زیر است:
 
این فراخوان از تاریخ 18 اردیبهشت لغایت 6 خرداد 1403 به مدت 20 روز برگزار می‌شود. فراخوان از ۸ صبح تا ۸ شب، به صورت یک‌سره در همه نمایندگی‌های ام‌وی‌ام و فونیکس در سراسر کشور برقرار است.
 
این طرح همه‌روزه تعریف شده و حتی در روزهای تعطیل برقرار است.
 
هر خودرو X55 پرو فروخته‌شده از ابتدای عرضه به بازار تاکنون، همگی مشمول این طرح هستند.
 
این طرح کاملا رایگان بوده و وجهی از مالکین خودرو دریافت نخواهد شد.
 
تولید نسل جدید ام وی ام X55‌ با پسوند پرو، از سال 1401 آغاز شده است. مدیران‌خودرو به لطف شرایط منعطف فروش، موفق شد تا طی دو سال، حدود 30 هزار دستگاه از این خودرو را در سراسر کشور به فروش برساند. این خودرو از نظر طراحی داخلی و خارجی تغییرات بسیاری را نسبت به مدل اولیه خود تجربه کرده بود. این تغییرات مثبت باعث شد تا ام وی ام X55 پرو مورد توجه مصرف‌کننده ایرانی قرار گیرد.
 
مدیران‌خودرو پس از وقوع حادثه کنده‌شدن اکسل عقب در اتوبان کاشان، ابتدا یک اعلامیه مختصر منتشر کرد. در این اعلامیه از مالکان ام وی ام X55 پرو خواسته شده بود تا بارکد اکسل عقب خودرو را چک کنند و در صورت مطابقت با کدهای اعلام شده، برای تعویض آن اقدام نمایند. بااین‌حال افزایش فشار افکار عمومی بر مدیران خودرو باعث شده است تا این شرکت تصمیم به انتشار یک فراخوان سراسری بگیرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار