کد خبر: ۲۳۶۴۶۳
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۳:۵۱
سقوط قیمت خودرو‌های چینی در پی انتشار فیلمی از زمان شکسته شدن اکسل خودرو ام وی ام x۵۵ پرو شرکت مدیران خودرو و واژگونی در اتوبان کاشان قم

مخاطب24- سقوط قیمت خودرو‌های چینی در پی انتشار فیلمی از زمان شکسته شدن اکسل خودرو ام وی ام x۵۵ پرو شرکت مدیران خودرو و واژگونی آن در اتوبان کاشان قم- رییس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران، گفت: قیمت خودرو‌های X ۵۵ مدیران خودرو بیش از ۴۰ درصد افت کرده و به واقع در حال حاضر هیچ کس حاضر به خرید آن‌ها نیست.

به گفته اسد کرمی، حادثه‌ای که اخیرا برای یکی از محصولات چینی اتفاق افتاد به ریزش قیمت انواع خودرو‌های چینی در بازار انجامیده است. 

به گزارش ایلنا، وی درباره آخرین تغییرات قیمت انواع خودرو در بازار گفت: مهم‌ترین تغییری که در قیمت انواع خودرو در روز‌های گذشته اتفاق افتاده مربوط به خودرو‌های مونتاژ چینی است.

 

کرمی افزود: قیمت این خودرو‌ها در روز‌های گذشته کاهش چشمگیری داشته و این اتفاق برآمده از حادثه‌ای است که اخیرا برای خودروی X۵۵ محصول مدیران خودرو در اتوبان قم اتفاق افتاده است.

وی تصریح کرد: این حادثه در نوع خود وحشتناک بود، زیرا محور اصلی عقب از اتاق خودرو جدا شده بود؛ این اتفاق برای افکار عمومی زنگ خطری است و آن‌ها را متوجه مشکلات جدی در مورد خودرو‌های مونتاژی چینی کرده است.

کرمی خاطرنشان کرد: در پی این اتفاق قیمت انواع خودروی چینی چه تولید مدیران و چه تولید دیگر خودروسازان تا ۱۰ درصد افت داشته است.

رییس اتحادیه نمایشگاه داران خودروی تهران اظهار کرد: قیمت خودرو‌های X۵۵ مدیران خودرو بیش از ۴۰ درصد افت کرده و به واقع در حال حاضر هیچ کس حاضر به خرید آن‌ها نیست.

وی گفت: هرچند مدیران خودرو به دارندگان این مدل خودرو اعلام کرده که در یک بازه زمانی بیست روزه با حضور در این شرکت مشکل آن‌ها را حل می‌کند، اما راهکار آن عملیاتی نیست و این مشکل باید از طریق سازمان استاندارد پیگیری شود.

کرمی اضافه کرد: در حال حاضر بازار خودرو‌های چینی بازاری آشفته است، اما قیمت دیگر انواع خودرو‌های تولید داخل و قیمت خودرو‌های وارداتی در هفته‌های اخیر تغییر قابل توجه و پایداری نداشته است.

حادثه وحشتناک برای خودروی میلیاردی در ایران! «مدیران خودرو» سرانجام راضی به رسیدگی شد: دارندگان X55 پرو به نمایندگی مراجعه کنند!

مسئول یک نمایندگی مدیران خودرو در پاسخ به نگرانی مشتریان می‌گوید حادثه را نباید جدی گرفت یا به دیگر خودروها تعمیم داد اما صدور فراخوان سراسری برای صاحبان X55 پرو نشان می‌دهد اهمیت ماجرا بیشتر از این حرف‌هاست.

بدین ترتیب، شاهد نخستین فراخوان رسمی تاریخ صنعت خودروسازی هستیم.

فراخوان ایکس 55 پرو در سراسر شبکه نمایندگان مدیران خودرو!

 

 

برچسب ها: صنعت خودرو
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار