کد خبر: ۲۳۶۵۸۸
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۰
امروز پس از حدود ۴ سال که از شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی می‌گذرد، بار دیگر رهبر معظم انقلاب در نماز بر پیکر یکی از خادمان ملت، عبارت «اللّٰهُمَّ إِنَّا لَانَعْلَمُ مِنْهم إِلّا خَیْراً» را سه مرتبه تکرار کردند.
آفتاب‌‌نیوز :

چهار سال قبل بود که رهبری در نماز بر پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه تهران، سه بار این جمله را تکرار کردند و در حین ادای این کلمات منقلب شدند و جمعیت حاضر نیز به همراه ایشان منقلب شدند. این تصاویر در طول سال‌های گذشته، بار‌ها و بار‌ها از شبکه‌های مختلف تلویزیونی پخش شد و تحلیل‌های بسیاری را به همراه داشت.

صبح امروز بار دیگر در دانشگاه تهران و در تشییع شهدای خدمت که با حضور انبوه مردم برگزار می‌شد، مقام معظم رهبری عبارت «اللّٰهُمَّ إِنَّا لَانَعْلَمُ مِنْهم إِلّا خَیْراً» را سه مرتبه تکرار کردند. در هنگام بیان این عبارت توسط رهبر انقلاب، جمعیت عزاداران مانند چهار سال قبل، منقلب شدند و صدای گریه حاضران در صحن دانشگاه تهران پیچید.

در روایات اسلامی آماده است که از جمله توصیه‌هایی که نسبت به مؤمن و مسلمان شده؛ آن است که چهل نفر در مراسم تشییع و تدفین او این‌گونه شهادت دهند: «اللَّهُمَّ إِنَّا لَا نَعْلَمُ مِنْهُ إِلَّا خَیْرا» (خدایا! ما جز خیر و خوبی از او ندیده‌ایم)

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار