کد خبر: ۲۳۶۸۷۱
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۱
اجاره آپارتمان در نازی آباد اگر در یکی از شهرک‌های معروف آن به نام شهرک ولیعصر باشد، با متراژ ۹۰ متری، سال ساخت ۹۸ و دو خوابه، توسط صاحبخانه با پول پیش ۳۰۰ میلیونی و اجاره ماهانه ۱۲ میلیونی تعیین شده است.

آخرین قیمت ها از بازار اجاره آپارتمان در تهران

اجاره آپارتمان در نازی آباد اگر در یکی از شهرک‌های معروف آن به نام شهرک ولیعصر باشد، با متراژ ۹۰ متری، سال ساخت ۹۸ و دو خوابه، توسط صاحبخانه با پول پیش ۳۰۰ میلیونی و اجاره ماهانه ۱۲ میلیونی تعیین شده است.

اجاره آپارتمان در پنج محله شهر قدس، شهرک اندیشه فاز یک، نازی آباد، نسیم شهر و تهرانسر در فایل‌های آگهی فروش مسکن در هفته‌های اخیر محبوب شده است. اجاره بالای مسکن در تهران، بسیاری از افراد را به سمت محلات جنوبی و حومه پایتخت روانه کرده است که به پول پیش و اجاره ماهانه کمتری نیاز دارند.

به گزارش فرارو؛ اجاره آپارتمان در پنج محله تهران در هفته‌های اخیر به گفته مشاوران املاک محبوب شده است. شهر قدس، شهرک اندیشه فاز یک، نازی آباد، نسیم شهر و تهرانسر از جمله این محلات هستند که هرچند گرانی بازار اجاره به آنجا هم سرایت کرده، اما می‌توان واحدهایی را یافت که به پول پیش ۱۰۰ میلیون تومانی و اجاره ماهانه ۱۰ میلیون تومانی نیاز دارند. البته برخی از این محلات به دلیل اینکه از شهرت بیشتری برخوردارند، با افزایش قیمت همراه شده‌اند و برای مثال برای تعدادی از واحدهای مسکونی واقع در نازی آباد و تهرانسر پول پیش یک میلیاردی تعیین شده است.

اجاره آپارتمان در شهر قدس به بودجه‌ای در محدوده ۱۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان برای واحدهای ۸۰ تا ۱۰۰ متری نیاز دارد؛ با اجاره‌ای حدود شش تا ۱۲ میلیونی. علت اجاره‌بهای کمتر هم شاید بیشتر به موقعیت مکانی این شهرستان غربی استان تهران مربوط می‌شود. شهر قدس که اکثریت آن را به نام قلعه حسن خان می‌شناسند، از جنوب با شهریار و باغستان، از شرق با چیتگر، از غرب با شهرک اندیشه و از شمال با وردآورد همسایه است. بسیاری از مهاجران و کارگران به دلیل داشتن آب‌وهوای مناسب با برخی امکانات رفاهی، آموزشی یا درمانی راهی شهر قدس می‌شوند.

اجاره آپارتمان در شهر قدس، اگر قصد سکونت در یک واحد ۸۰ متری را دارید، ماهانه ۱۱ میلیون تومان هزینه دارد. این واحد مسکونی که چهار سال از زمان ساخت آن می‌گذرد، دوخوابه و فول امکانات است و پول پیش آن ۱۵۰ میلیون تومان تعیین شده. آسانسور، پارکینگ و انباری از جمله ویژگی‌های آن است که در آگهی قید شده. در ضمن، صاحبخانه پارکینگ اختصاصی، نورگیر عالی و بسیار خوش نقشه، موقعیت مکانی عالی و دسترسی آسان به تمام نقاط رفاهی و ... از امکاناتی برشمرده تا مستاجر را برای اجاره این واحد ترغیب کند.

اجاره آپارتمان در شهر قدس اگر متراژ آن بزرگتر حدود ۹۰ متر مربع باشد، به پول پیش بیشتری نیاز دارد. اگر از پس پرداخت پول پیش ۴۰۰ میلیونی برمی‌آیید، این واحد دو خوابه اجاره ماهانه‌اش نصف واحد قبلی است؛ شش میلیون تومان. صاحبخانه دیگری واحد ۹۰ متری خود را با امکاناتی مشابه یعنی آسانسور، پارکنیگ و انباری با همان مبلغ شش میلیون تومان اجاره می‌دهد، اما پول پیش کمتری می‌خواهد؛ ۳۰۰ میلیون تومان.

اجاره آپارتمان در شهر قدس برای یک واحد ۱۰۰ متری پول پیش بیشتری نیاز ندارد؛ ۳۵۰ میلیون پول پیش و هفت میلیون بابت اجاره ماهانه. مالک از ویژگی‌هایی مثل نورگیر عالی، انباری یا پارکینگ اختصاصی در آگهی اجاره آپارتمان نام برده است.

اجاره آپارتمان در اندیشه فاز یک
اجاره آپارتمان در اندیشه فاز یک به مانند شهر قدس به پول پیش ۱۰۰ تا ۴۰۰ میلیونی نیاز دارد، البته بررسی برخی آگهی‌های فروش نشان می‌دهد که اجاره ماهانه از حدود دو میلیون تومان شروع و تا ۱۵ میلیون تومان هم تعیین می‌شود.

اجاره آپارتمان در اندیشه فاز یک، با متراژ ۸۱ متری، سال ساخت ۱۳۹۹ و دو خوابه به پول پیش ۱۴۰ میلیونی و اجاره ماهانه هشت میلیونی نیاز دارد. حالا اگر بخواهید کمی خانه‌تان بزرگتر باشد، برای مثال یک واحد ۸۴ متری را در نظر داشته باشید، ۱۰ میلیونی باید روی پول پیش بگذارید، اما اجاره همان هشت میلیون تومان است. واحد ۸۴ متری دیگری که سال ساخت آن فقط یک سال قدیمی‌تر یعنی ۱۳۹۸ است، مثل واحد ۸۰ متری به پول پیش ۱۴۰ میلیونی و اتفاقا اجاره هشت میلیونی نیاز دارد. تمام این واحدها دارای امکاناتی از قبیل آسانسور، پارکینگ و انباری هستند.

اگر قصد دارید پول پیش بیشتری برای اجاره آپارتمان در شهرک اندیشه به صاحبخانه تحویل بدهید، پول پیش یک واحد ۹۰ متری دوخوابه ۵۰۰ میلیون تومان تعیین شده است. البته مبلغ زیادی بابت اجاره ماهانه نباید بپردازید؛ فقط دو میلیون تومان. واحد ۹۵ متری دیگری که دوخوابه و فول امکانات است، پول پیش کمتری حدود ۳۰۰ میلیون تومان نیاز دارد، اما بابت اجاره آن باید ماهی ۹ میلیون تومان به حساب صاحبخانه واریز کنید. با همین پول پیش می‌تواند واحد بزرگتری حدود ۱۰۰ متری داشته باشید، اما اجاره ماهانه آن ۱۵ میلیون تومان است. هرچند این واحد نوساز است، اما از آنجایی که شهرک اندیشه در حومه تهران واقع شده، شاید پرداخت این میزان از اجاره بها برای خیلی‌ها که این محله را برای سکونت انتخاب می‌کنند، آسان نباشد.

اجاره آپارتمان در نازی آباد از آنجایی که از محلات مهم جنوبی تهران است، برای شما گران‌تر تمام می‌شود. برای مثال، برای یک واحد ۸۰ متری دو خواب که فاقد انباری است، پول پیش ۶۰۰ میلیونی و اجاره ماهانه هشت میلیونی تعیین شده است. واحد ۸۰ متری دیگری که دو خوابه است، اما خبری از آسانسور و پارکینگ در این واحد مسکونی نیست، ۹ میلیون تومان اجاره ماهانه و ۱۸۰ میلیون تومان پول پیش می‌خواهد. اجاره آپارتمان در نازی آباد، اگر یک خانه ۱۰۰ متری بخواهید، پول پیش آن به یک میلیارد تومان هم می‌رسد، البته اجاره آن ماهی یک میلیون تومان تعیین شده است.

اجاره آپارتمان در نازی آباد اگر در یکی از شهرک‌های معروف آن به نام شهرک ولیعصر باشد، با متراژ ۹۰ متری، سال ساخت ۹۸ و دو خوابه، توسط صاحبخانه با پول پیش ۳۰۰ میلیونی و اجاره ماهانه ۱۲ میلیونی تعیین شده است.

اجاره آپارتمان در شهرک ولیعصر، اگر قصد اجاره واحد ۹۵ متری را دارید که چهار سال از زمان ساخت آن می‌گذرد، به ۳۵۰ میلیون تومان پول پیش و ماهانه ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اجاره به صورت ماهانه احتیاج دارد. واحد ۹۵ متری دیگری در شهرک ولیعصر که سال ساخت آن ۱۴۰۳ است، به پول پیش بالاتری حدود ۹۵۰ میلیون تومان نیاز دارد. اجاره ماهانه آن ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده، هرچند این واحد مسکونی دارای آسانسور و پارکینگ است، اما انباری ندارد.

اجاره آپارتمان در نسیم شهر
اجاره آپارتمان در نسیم شهر ماهانه از دو-سه میلیون به بالا هزینه دارد، هرچند پول پیش دو میلیاردی هم در آگهی‌های فروش مسکن دیده می‌شود. نسیم شهر در جنوب غربی تهران قرار دارد، از آنجایی که به پایتخت نزدیک است، از رشد جمعیتی مناسبی برخوردار است و جای خوبی برای آن‌هایی است که آن‌هایی از شلوغی فراری‌اند.

برای مثال، یک واحد ۸۰ متری در حالی که واحدهای بزرگتر دارای پول پیش کمتری هستند، به بودجه دو میلیاردی نیاز دارد. اجاره ماهانه آن دو میلیون تومان تعیین شده است. البته می‌توان واحد ۹۰ متری نوسازی در نسیم شهر یافت که هرچند اجاره آن ماهانه هفت میلیون تومان است، اما صاحبخانه پول پیش کمتری از مستاجر درخواست می‌کند؛ ۳۰۰ میلیون تومان. اجاره آپارتمان در نسیم شهر اگر با متراژ ۱۰۰ متری باشد، ۳۰۰ میلیونی پول پیش و ماهانه سه میلیون تومان اجاره می‌‎خواهد. این واحد نوساز و دارای پارکینگ، انباری و آسانسور است.

اجاره آپارتمان در تهرانسر
اجاره آپارتمان در تهرانسر چند سالی می‌شود که با تقاضای زیادی مواجه شده است. هرچند تهرانسر از محلات واقع در جنوب غرب تهران است و این رفت و آمد را برای آن‌هایی که روزانه ناچارند راهی مرکز شهر شوند، سخت می‌کند، اما انواع و اقسام آپارتمان را با رهنی کمتر از یک میلیارد تومان می‌توان در اینجا پیدا کرد. در بازار اجاره هم می‌توان واحدهای فراوانی گاهی به قیمت مناسب و گاهی با بهای بالاتر به چشم دید. برای مثال، یک واحد ۸۵ متری نوساز و دو خوابه به پول پیش ۹۰۰ میلیون تومانی و اجاره ۱۰۰ هزار تومانی نیاز دارد. اما می‌توان واحد دیگری با همین متراژ در آگهی‌های اجاره مسکن تهرانسر دید که پول پیش آن ۵۵۰ میلیون تومان و اجاره آن ماهی ۱۰ میلیون تومان است.

اجاره آپارتمان در تهرانسر برای یک واحد ۹۰ متری به قیمت‌های مختلفی آگهی شده است. برای نمونه، یک واحد مسکونی که از سال ساخت آن چهار سال می‌گذرد، پول پیش ۸۰۰ میلیونی و اجاره شش میلیونی نیاز دارد. مالک دیگری واحد ۹۰ متری خود را که پنج سال از زمان ساختش می‌گذرد، با پول پیش ۴۰۰ میلیون تومانی و اجاره ۱۵ میلیون تومانی آگهی شده است. هر دو این واحدها فول امکانات هستند.

اجاره آپارتمان در تهرانسر با متراژ ۱۰۰ متری، ۱۵ میلیون اجاره بها می‌خواهد با ۶۰۰ میلیون پول پیش. واحد ۱۰۰ متری دیگری هم در آگهی‌های اجاره مسکن وجود دارد که در حالی پول پیش آن ۴۰۰ میلیون تومان است، اجاره آن ۱۶ میلیون تومان تعیین شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار