کد خبر: ۲۳۶۸۸۱
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۶
قیمت سیمکارت از ۱۵ میلیون شروع می‌شود و ممکن است برای کد یک تا ۱۲۰ میلیون بالا برود. قیمت سیمکارت رند براساس فرمول‌ خاص تعیین می‌شود.

قیمت نجومی سیم کارت؛ از ۱۵ میلیون تا دو میلیارد!

قیمت سیمکارت همراه اول به گفته فروشندگان از ۱۵ میلیون برای کد صفر شروع می‌شود و حداقل قیمت سیمکارت کد یک ۱۲۰ میلیون تومان است.

به گزارش فرارو؛ قیمت سیمکارت همراه اول در بازار بسته به معمولی یا رند بودن آن متغیر است. اگر یک سیمکارت معمولی با کد یک بخواهید، باید حدود ۱۲۵ میلیون تومان بودجه داشته باشید. قیمت دیگر کد‌ها پایین‌تر است تا اینکه کد صفر به حدود ۱۷ میلیون تومان می‌رسد. حالا اگر بخواهید سیمکارت شما از نوع رند باشد، باید هزینه بیشتری را بابت خرید آن پرداخت کنید؛ برای مثال، قیمت سیمکارت همراه اول رند با کد یک از قیمت ۱۴۹ میلیون تومان شروع می‌شود. کد صفر آن، اما به بهای ارزان‌‎تر و تقریبا ۱۵ میلیون تومان است.

 

قیمت سیمکارت همراه اول معمولی چقدر است؟

قیمت سیمکارت همراه اول دائمی معمولی با بررسی فایل‌های آگهی متغیر است. اگر یک سیمکارت همراه اول معمولی با کد یک می‌خواهید قیمت آن از ۱۲۵ میلیون تومان شروع می‌شود. بررسی بیشتر نشان می‌دهد که قیمت سیمکارت همراه اول معمولی تا ۳۱۹ میلیون تومان هم می‌رسد. این حداکثر قیمت در فایل‌های آگهی خرید و فروش آنلاین سیمکارت است.

قیمت سیمکارت همراه اول معمولی با کد دو از ۶۱ میلیون تومان شروع می‌شود. البته اگر لیست قیمت‌ها را با دقت بیشتری جستجو کنید، به حداکثر قیمت ۱۳۰ میلیون تومان می‌رسید. قیمت سیمکارت همراه اول دائمی معمولی صفر با کد سه حداقل ۴۵ هزار تومان و حداکثر ۸۹ میلیون تومان است.

اگر می‌خواهید سیمکارت همراه اول شما معمولی و با کد چهار باشد، باید ۳۲ میلیون تومان بودجه داشته باشید. البته این حداقل قیمت است و بالاترین قیمت به ۷۰ میلیون تومان عرضه می‌شود. سیمکارت همراه اول معمولی با کد پنج را می‌توانید به قیمت ۳۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بخرید. ۷۷ میلیون تومان هم حداکثر قیمت سیمکارت با کد پنج است.

خرید سیمکارت همراه اول معمولی با کد شش وارد قیمت ۲۷ میلیونی می‌شود. البته اگر پیش‌شماره آن ۶۲۴-۰۹۱۲ باشد، به حدود ۵۷ میلیون تومان می‌رسد. سیمکارت با کد هفت حدود دو میلیون تومانی ارزان‌تر است و به بهای ۲۵ میلیون تومان به بالا در فایل خریدوفروش سیمکارت آگهی شده است. اگر می‌خواهید سیمکارت همراه اول شما از نوع معمولی و با کد هشت باشد، ۲۴ میلیون تومان باید بابت خرید آن بدهید. حداکثر قیمت این سیمکارت هم به بهای ۵۳ میلیون تومان فروخته می‌شود.

قیمت سیمکارت همراه اول معمولی با کد ۹ از ۲۱ میلیون تومان شروع می‌شود. اگر می‌خواهید سیمکارت شما با کد صفر باشد، حداقل قیمتی که بابت خرید آن باید به فروشنده بپردازید، ۱۷ میلیون تومان است.

قیمت سیمکارت همراه اول رند چقدر آب می‌خورد؟

سیمکارت همراه اول رند انواع و اقسام مختلفی دارد؛ آینه‌ای، ترازویی، پله‌ای از اول، پله‌ای از وسط، پله‌ای از آخر، رند سه پله، رند ترتیبی از اول، رند ترتیبی از آخر، رند تاریخ تولدی، رند تکرار پیش شماره، رند تکرار دو رقم یکی، رند جفت جفت از اول، رند جفت جفت از آخر، رند سه جفت از اول، رند سه جفت از آخر، رند گفتاری، حروفی، رند میلیونی و. تنها بخشی از انواع آن است.

قیمت سیمکارت موبایل در آستانه دو میلیاردی شدنقیمت سیمکارت رند نوع پله‌ای از آخر، می‌تواند به یک میلیارد و ۷۹۰ میلیون تومان برسد اما سیمکارت بالای دو میلیارد هم داریم

سیمکارت همراه اول رند آینه‌ای با کد یک حداقل از قیمت ۱۴۹ میلیون تومان شروع می‌شود. بالاترین قیمت آن هم به حدود یک میلیارد تومان می‌رسد. شاید برایتان جالب باشد که سیمکارت رند تاریخ تولدی از چه قیمتی شروع می‌شود؛ بررسی فایل‌های آگهی فروش خرید و فروش نشان می‌دهد که حداقل قیمت این سیمکارت از ۱۳۶ میلیون تومان تا ۱۵۶ میلیون تومان موجود است. به نظر می‌رسد از میان انواع سیمکارت رند نوع پله‌ای از آخر (۰۹۱۲۱۵۲۵۰۵۰) گران‌ترین سیمکارت باشد که به مبلغ یک میلیارد و ۷۹۰ میلیون تومان فروخته می‌شود.

قیمت سیمکارت همراه اول رند کد دو از ۸۰ میلیون تا ۶۷۹ میلیون تومان قیمت خورده است. اگر می‌خواهید سیمکارت رند با کد سه داشته باشید، حداقل باید ۴۸ میلیون و حداکثر باید ۹۳۰ میلیون تومان بودجه داشته باشید. خرید سیمکارت رند با کد چهار حدود یک میلیون تومانی از حداقل قیمت کد سه ارزان‌تر است.

خرید سیمکارت همراه اول رند با کد پنج وارد قیمت ۳۰ میلیون تومانی می‌شود و ۳۷ میلیون تومان قیمت خورده است. بیشترین قیمت آن ۱۳۷ میلیون تومان است. کد شش هم ۲۹ هزار تومان قیمت دارد. البته قیمت آن می‌تواند به ۷۸۲ میلیون تومان هم برسد.

قیمت سیمکارت همراه اول رند با کد هفت گران‌تر است؛ ۳۲ میلیون تومان. قیمت کد هشت از ۳۰ میلیون تومان شروع می‌شود. قیمت سیمکارت همراه اول رند با کد ۹ از ۲۲ هزار تومان شروع و به ۴۸ میلیون تومان ختم می‌شود. حالا اگر کد صفر را بخواهید باید ۲۰ هزار تومانی به فروشنده پرداخت کنید.

قیمت سیمکارت همراه اول از زبان فروشندگان

خرید سیمکارت همراه اول دائمی معمولی برای کد یک بیش از ۱۲۰ میلیون تومان و برای کد صفر ۱۵ میلیون تومان به بالا هزینه دارد. فروشندگان بازار می‌گویند خرید سیمکارت همراه اول معمولی برای کد یک ۱۲۰ میلیون به بالا برای مشتری آب می‌خورد. اگر قصد خرید سیمکارت همراه اول با کد دو و سه را دارید، باید به ترتیب از ۶۰ میلیون به بالا و از ۴۰ میلیون تومان به بالا پول به حساب فروشنده واریز کنید.

خرید سیمکارت همراه اول دائمی با کد چهار قیمتش ۲۰ میلیون تومانی نسبت به کد سه ارزان‌تر است و از حدود ۲۵ میلیون تومان شروع می‌شود. قیمت سیمکارت همراه اول با کد پنج ۲۲ میلیون تومان آب می‌خورد. خرید سیمکارت با کد شش در همین محدوده قیمت بین ۲۱ تا ۲۲ میلیون تومان توسط فروشندگان اعلام می‌شود. خرید سیمکارت با کد هفت را می‌توانید یک میلیونی ارزان‌تر از فروشندگان بازار خریداری کنید. قیمت سیمکارت همراه اول با کد هشت ۱۹ میلیون به بالا اعلام می‌شود.

قیمت سیمکارت همراه اول دائمی با کد ۹ از ۱۶ میلیون تومان شروع می‌شود. اگر قصد خرید سیمکارت همراه اول با کد صفر را دارید، بهای آن از همه ارزان‌تر و از ۱۵ میلیون به بالا به فروش می‌رود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار