کد خبر: ۲۳۶۹۲۷
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۴
با افتتاح خط تولید جدید مانیتور در کارخانه بهین تکنولوژی، محقق شد؛
در سی و دومین سالگرد تاسیس شرکت بهین تکنولوژی، خط تولید جدید مانیتور این کارخانه افتتاح شد.

گسترش تولیدات داخلی صنعت IT و پاسخ به نیاز روز

به گزارش تجارت آنلاین،صبح امروز دوشنبه 21 خرداد، مراسم افتتاح خط تولید جدید مانیتور و عمق ساخت قطعات آل این وان، مینی پی سی و تین کلاینت، با حضور موسس و بنیانگذار کارخانه، فرماندار پاکدشت، مسئولان ارشد حوزه تولید، مسئولان وزارت صمت تهران و پاکدشت و همچنین اصحاب رسانه برگزار شد.

این مراسم در محل کارخانه صنایع بهین تکنولوژی واقع در پاکدشت، شهرک صنعتی عباس‌آباد برگزار شد و فرصتی مناسب برای آشنایی بیشتر با فرآیندهای تولید و دستاوردهای جدید این مجموعه بود.

مدیر عامل شرکت بهین تکنولوژی در مراسم افتتاحیه این خط تولید با بیان اینکه مجموعه بهین تکنولوژی با راه‌اندازی خط تولید جدید مانیتور و ساخت قطعات آل این وان، مینی پی سی و تین کلاینت، به دنبال توسعه و گسترش فعالیت‌های خود در زمینه تولید تجهیزات IT است، گفت: این مجموعه با برنامه‌ریزی دقیق و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین، در تلاش است تا با افزایش ظرفیت تولید و بهبود کیفیت محصولات، به یکی از پیشروان صنعت IT در ایران تبدیل شود.

حمید توسلی افزود: بهین تکنولوژی همچنین در حال احداث کارخانه دوم خود در شهرک صنعتی پیام است. این کارخانه جدید با هدف گسترش تولیدات و پاسخ به نیازهای روزافزون بازار در حال ساخت بوده و به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید. این اقدام نشان‌دهنده تعهد مجموعه بهین تکنولوژی به توسعه پایدار و افزایش ظرفیت تولید داخلی است.

افتتاح خط تولید جدید مانیتور در کارخانه بهین تکنولوژی

وی افزود: در پی دهه‌ها فعالیت مستمر در زمینه تأمین و تولید تجهیزات سخت‌افزاری، مجموعه بهین تکنولوژی با افتخار از راه‌اندازی خط تولید جدید مانیتور با برند UNIVO خبر می‌دهد. این خط تولید جدید در جهت تحقق شعار سال "جهش تولید با مشارکت مردم"، افزایش اشتغال‌زایی و پاسخ به نیازهای روزافزون کشور در تأمین تجهیزات IT راه‌اندازی شده است.

 

افتتاح خط تولید جدید مانیتور  UNIVO

بر اساس این گزارش راه‌اندازی خط تولید جدید مانیتور با برند UNIVO، یک گام بزرگ در راستای توسعه صنعتی و بومی‌سازی محصولات IT در ایران محسوب می‌شود. این خط تولید با هدف افزایش ظرفیت تولید، بهبود کیفیت محصولات و پاسخ به نیازهای روزافزون بازار راه‌اندازی شده است. مانیتورهای تولیدی در این خط، با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و با رعایت استانداردهای جهانی تولید می‌شوند.

photo1718038729

عمق ساخت قطعات آل این وان، مینی پی سی و تین کلاینت

بر اساس این گزارش علاوه بر تولید مانیتورهای با کیفیت، مجموعه بهین تکنولوژی در  کارخانه خود به سـاخت قطعات آل این وان (All-in-One)، مینی پی سی  (Mini PC)  و تین کلاینت (Thin Client) نیز پرداخته است. این محصولات با بهره‌گیری از دانش فنی بومی و تکنولوژی‌های پیشرفته، بر اساس نیازهای خاص بازار ایران طراحی و تولید می‌شوند. بومی‌سازی این محصولات، علاوه بر کاهش وابستگی به واردات، موجب ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در کشور خواهد شد.

برچسب ها: بهین تکنولوژی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار