کد خبر: ۲۵۹۹۸
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۴
توليد روزانه انواع محصولات سواري ایران خودرو در دي ماه امسال به بيش از دو هزار و 100 دستگاه رسید كه نسبت به توليد روزانه ماه هاي گذشته نزديك به دوبرابر افزايش داشته است.
آمار تجمعي توليد ايران خودرو از ابتداي سال تا پايان روز هجدهم دي ماه نشان مي دهد در مجموع تعداد 378هزار و 938دستگاه انواع خودروي سواري از خط توليد عبور كرده و روانه بازار شده است.

برمبناي اين گزارش، بيشترين تيراژ توليد متعلق به محصول پژو پارس است.اين خودرو به تعداد 89هزار و 657دستگاه توليد شده است.محصول پژو 405نيز با تعداد 89هزار و 641بيشترين تعداد توليد را به خود اختصاص داده است.

پژو 206نيز از ديگر محصولات پرطرفدار و جوان پسند ايران خودرو است كه از ابتداي سال تا كنون به تعداد 80 هزار و 25 دستگاه توليد و به بازار عرضه شده است.

خودروي ملي سمند تعداد 64هزار و 620دستگاه و محصول تندر تعداد 14هزار و 986دستگاه از كل توليدات ايران خودرو را به خود اختصاص داده اند.

آريسان خودروي كار جديد ايران خودرو نيز تعداد 13هزار و 431دستگاه از توليدات ايران خودرو را دربرگرفته است.

توليد خودروي دنا نيز در سال جاري افزايش خوبي را تجربه كرده و از ابتداي سال تاكنون تعداد 13 هزار و 100 دستگاه از آن به توليد رسيده است.

رانا نيز ديگر محصول ايران خودرو است كه از ابتداي سال تاكنون به تعداد 12هزار و 172دستگاه توليد شده است.

سوزوكي محصول شاسي بلند ايران خودرو به تعداد هزار و 40دستگاه و ساير محصولات جديد به تعداد 266 دستگاه توليد شده است.

گفتني است در ماه هاي پاياني سال، توليد در ايران خودرو با شتاب بيشتري ادامه دارد تا با نزديك شدن به هدف تعيين شده، عرضه متناسب با تقاضا در بازار صورت گرفته و رضايت مشتريان بيش از پيش فراهم شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: