کد خبر: ۲۶۶۲۵
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۱
مشاور وزیر صنعت اعلام کرد
مهلت ثبت‌نام در جشنواره انتخاب و معرفی برندهای برتر ملی با توجه به درخواست‌های مکرر و استقبال گسترده بنگاه‌های تولیدی و تجاری کشور و با دستور مشاور وزیر صنعت و معاون سازمان توسعه تجارت تمدید و به اردیبهشت سال آینده موکول شد.
 64 بنگاه اقتصادی کشور از محمدرضا مودودی مشاور وزیر صنعت و معاون کمک‌های تجاری سازمان توسعه تجارت خواستند که زمان ثبت‌نام در جشنواره برند تمدید شود. برخی از این بنگاه‌ها، نبود زمان کافی برای ثبت‌نام و برخی مشکلات فنی دیگر را دلیل عدم حضور خود در این جشنواره اعلام کرده‌اند.

بر همین اساس مودودی مهلت ثبت‌نام در این جشنواره را تمدید کرد تا زمینه ثبت‌نام سایر متقاضیان در جشنواره انتخاب و معرفی برندهای برتر ملی به بهترین شکل ممکن فراهم شود.

با توجه به درخواست و استقبال گسترده بنگاه‌های تولید و تجاری کشور برای مشارکت در جشنواره انتخاب و معرفی برندهای برتر ملی، پایگاه الکترونیکی ثبت نام جشنواره به آدرس www.brand.tpo.ir مجدداً بازگشایی و ثبت‌نام برای متقاضیان تا 23 بهمن ماه امسال تمدید شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، نخستین جشنواره انتخاب و معرفی برندهای برتر ملی در اردیبهشت ماه سال 1395 برگزار خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: