کد خبر: ۳۲۹۹۰
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
ولفگانگ برن هارد رییس بخش کامیون های شرکت دایملر در مجله مدیران اعلام کرد که ما اجازه تصرف بازار ایران را به چینی ها نخواهیم داد و امسال نیز اولین محموله های دایملر با مارک فوسو به ایران ارسال خواهد شد.
ولفگانگ برن هارد در مصاحبه با سایت آنلاین مجله مدیران (Manager Magazin) افزود: در این زمینه با طرف ایرانی قراردادی امضاء شده است و در فاز نخست کامیون ارسال خواهد شد و بعد به صورت قدم به قدم شروع به تولید قطعات کامیون مانند، موتور، دنده، شاسی و در آخر نیز تولید کامل کامیون در داخل ایران انجام خواهدشد.
رییس بخش کامیون های شرکت دایملر تاکید کرد: در دراز مدت ایران برای دایملر می تواند همان بازار بزرگی باشد که در حال حاضر ترکیه است. ما سال گذشته توانستیم 20 هزار و 400 کامیون در این کشور به فروش برسانیم. 
مارک فوسو زیر مجموعه شرکت میتسوبیشی ژاپن و یکی از سهامداران اصلی آن شرکت دایملر می باشد که از سال 2011 این نوع مارک را تولید می کند.
دایملر تاریخچه طولانی در ایران دارد و از سال 1953 در داخل ایران فعالیت های خود را آغاز کرده و به صورت سالانه به جز سال های تحریم (2010 - 2015) حدود 10 هزار خودرو در ایران به فروش رساند.
منبع: ايرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: