کد خبر: ۳۳۲۵۶
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۴
رئیس سازمان بورس:
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار تهران می‌گوید اثرات مثبت اجرایی شدن برجام در بورس تهران قابل مشاهده است. او درباره سرمایه گذاری خارجی در ایران نیز معتقد است ایران آمادگی دارد از سرمایه گذاران خارجی استقبال کند.
 محمد فطانت در دومین روز نمایشگاه بورس، بانک و بیمه گفت: دولت ایران مصمم است، ماموریت‌های دوران پساتحریم را به خوبی اجرا کند. ما می‌خواهیم روابط با کشورهای دیگر گسترش یابد. همچنین با توجه به پتانسیل‌های موجود در اقتصاد ایران، سرمایه‌گذاران خارجی می‌توانند به بیشترین بازده دست پیدا کنند. سرمایه گذاران خارجی در بازار ایران می توانند به عنوان مشاورهای نهادهای مالی فعال باشند و سازمان بورس از این همکاری‌ها استقبال می‌کند.

وی ادامه داد: اثرات اجرایی شدن برجام بر بازار ایران مشخص است و بورس ایران می تواند سرمایه‌گذاران خارجی را به بیشترین بازده برساند.
رئیس سازمان بورس افزود: شرایط اقتصادی ایران پس از اجرا شدن برجام تغییرات قابل توجه‌ای داشته است و همانطور که مشاهده می‌کنید شاخص بازار سهام پس از رفع تحریم ها از ۶۲ هزار واحد به بیش از ۷۴ هزار واحد رسیده است که این اثر مستقیم برجام بر بازار سرمایه ایران است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین عناوین