کد خبر: ۳۷۶۰۹
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۴
با برگزاری آيين بیست ششمین مرحله قرعه کشی بین حساب های قرض الحسنه پس انداز بانك صادرات ايران تعداد ٣٨٥ هزار برنده خوش شانس جشنواره دلسپرده اين بانك مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، در آييني با حضور نمايندگان دادستان كل كشور، وزارت امور اقتصادي و دارايي، بانك مركزي ج.ا.ا، ديگر مسولين و نهادهاي مربوط و همچنين اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک صادرات ایران با برگزاري قرعه كشي از بين ٣٨٤ميليون و ٧٠٠ هزار حساب قرض الحسنه، تعداد ٣٨٤هزار و ٧٠٠ برنده شناخته شدند. بر اين اساس به مناسبت شصت و چهارمین سالروز تاسیس بانک صادرات تعداد ١٠٦٤ كمك هزينه خريد واحد مسكوني٥٠٠ ميليون ريالي، ١٠٦٤ كمك هزينه تحصيلي١٠ ميليون ريالي، ١٠٦٤ كمك هزينه خريد صنايع دستي ٥ ميليون ريالي و ميليارد ها ريال جوايز نقدي ديگر به برندگان اين مرحله از قرعه كشي اعطا خواهد شد. 
این بانک كه با هدف ایجاد بستر مشارکت بیشتر هموطنان در امور عام المنفعه و ترویج فرهنگ قرض الحسنه در جامعه، برگزاری بیست ششمین مرحله قرعه کشی بین حساب های قرض الحسنه پس انداز در قالب جشنواره دلسپرده را در دستور کار قرار داده و برای برندگان این نوع حساب ها جوایز ارزشمند معنوی و مادی متعددی را در نظر گرفته است. 
اين گزارش مي افزايد؛ بانک صادرات ايران منابع مربوط به سر فصل قرض الحسنه پس انداز را در قالب تسهیلات قرض الحسنه سرفصل هایی همچون: تامین هزینه های ازدواج، تهیه جهیزیه، کمک به راه اندازی کارگاههای تولیدی کوچک، تامین هزینه درمان بیماری، هزینه تحصیلی، حمایت از تعاونی های تولیدی و عمرانی، ساخت مدارس روستایی، کمک به ساخت راه و مسکن روستایی و... به مصرف می رساند که این اقدامات نقش بسزایی در پاسخگويي به نیازهاي احاد جامعه به ويژه اقشار كم درآمد داشته و دارد.
بر اساس این گزارش تمام دارندگان حسابهای قرض الحسنه پس انداز که حداقل مبلغ ٥٠٠ هزار ریال به مدت ٩٠ روز متوالی از ابتدای شهریورماه ٩٤ لغایت پایان شهریور ماه ٩٥ حفظ و در روز قرعه کشی نیز حداقل مبلغ مذکور را موجودی داشته باشند در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد و در صورت برنده شدن جایزه به آنها اعطاء خواهد شد.
شایان توجه است این بانک در خلال سال ١٣٩٤ با پرداخت بیش از ٨ هزار و ٨٨٦ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه بیش از ٢٣٠ هزار تن از جوانان را در سراسر کشور راهی خانه بخت نموده است، بر اساس آمارهای منتشره این میزان معادل ٢٤ درصد کل تسهیلاتی است که از سوی شبکه بانکی به متقاضیان پرداخت شده و بانک صادرات ایران در این زمینه توانسته است عملکرد مطلوبی را به ثبت برساند.

نام:
ایمیل:
* نظر: