کد خبر: ۳۷۶۵۸
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۷
در نامه رئیس کل بانک مرکزی به محمدعلی مشکیان، مدیرعامل شرکت هم وطا آریا، از اجرای موفق و مؤثر نخستین کمپین اطلاع‌رسانی نظام بانکی تشکر کرد.
روابط عمومی بانک مرکزی در نامه ای از جانب «ولی‌الله سیف»، رئیس کل این بانک به «محمدعلی مشکیان»، مدیرعامل شرکت هم وطا آریا، از اجرای «موفق» و «مؤثر» نخستین کمپین اطلاع‌رسانی نظام بانکی کشور تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، در بخشی از نامه ای که به امضای «محمدعلی کریمی»، مدیر اداره روابط عمومی بانک مرکزی، رسیده آمده است: «نخستین تجربه اطلاع‌رسانی جمعی نظام بانکی، خوشبختانه با بازخوردهای مثبت افکار عمومی و انعکاس مؤثر رسانه‌ای مواجه شد». در این پیام علاوه بر تشکر از مدیریت و همکاران شرکت هم وطا آریا، اظهار امیدواری شده که با تجربه ارزشمند به دست آمده، راه تازه آغاز شده «فرهنگ سازی عمومی در زمینه امور بانکی» و «افزایش سواد مالی جامعه» به عنوان یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌های اجتماعی نظام بانکی و نهادهای پولی و مالی کشور استمرار و بهبود یابد.
لازم به ذکر است کمپین جامع اطلاع‌رسانی نظام بانکی کشور، با عنوان «گره‌گشای تولید»، هم‌زمان با هفته بانکداری اسلامی و در راستاى انجام مسئولیت‌های بانک مرکزی در خصوص ارتقای آگاهی عمومی جامعه در زمینه امور پولی و بانکى، با همکاری شهرداری تهران و اقدامات اجرایی شرکت هم وطا آریا، از شرکت‌های عضو گروه مالی گردشگری، عملیاتی شد و مورد استقبال قرار گرفت.

نام:
ایمیل:
* نظر: