کد خبر: ۳۷۸۱۳
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۱
معاون طرح و توسعه بانک مهر اقتصاد در نشست هم اندیشی رؤسای دوایر و شعب استان اصفهان، گفت: همه کسانی که در حوزه پولی، مالی و اقتصادی فعال هستند باید با اقدامی عملی، زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم کنند.
معاون طرح و توسعه بانک مهر اقتصاد در نشست هم اندیشی رؤسای دوایر و شعب استان اصفهان، گفت: همه کسانی که در حوزه پولی، مالی و اقتصادی فعال هستند باید با اقدامی عملی، زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم کنند.
به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان اصفهان، دکتر جعفر صفایی مزید – معاون طرح و توسعه بانک – در این نشست با اشاره به اهمیت تحقق اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: بیانات رهبر معظم انقلاب در این حوزه با اقدامی عملی تحقق می‌یابد لذا همه کسانی که در حوزه پولی و مالی و اقتصادی فعال هستند باید با اقدامی عملی، زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم کنند.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای پیوستن بانک مهر اقتصاد به شبکه شتاب افزود: ترکیب مدیریتی جدید بانک مهر اقتصاد، تلاش‌ های جدی برای پیوستن بانک به شبکه شتاب انجام داده و این مهم در آینده‌ای نه چندان دور محقق می‌شود.
معاون طرح و توسعه بانک مهر اقتصاد بیان کرد: پیوستن بانک مهراقتصاد به شبکه شتاب مزایا و محدودیت‌هایی برای بانک به دنبال دارد که بی شک این مزایا و محدودیت‌ها در برنامه‌ریزی‌های کلان تأثیرگذار است.
وی ادامه داد: کاهش قیمت تمام شده پول، کاهش املاک مازاد و وصول مطالبات از استراتژی های تدوین شده است که امیدواریم همه کارکنان و مدیران هچون گذشته در راستای تحقق این اهداف، به صورت جهادی عمل کنند. 
صفایی مزید بیان کرد: در حوزه کاهش قیمت تمام شده پول در ماه‌های اخیر رشد خوبی داشتیم و استان اصفهان وضعیت مناسب تری در بین استان‌ها داشته است. 
وی گفت: بسیاری از شعب زیان ده با رعایت استانداردهای ابلاغی بانک و کاهش هزینه‌های مازاد به شعب سود ده تبدیل شدند، این اقدام، موفقیتی در حوزه کاهش هزینه تمام شده پول در بانک مهر اقتصاد به شمار می‌رود. 
معاون طرح و توسعه تصریح کرد: بانک مهر اقتصاد از منابع مالی مناسبی برخوردار است و امیدواریم با پیوستن به شبکه شتاب و ارائه محصولات و خدمات نوین، سطح رضایتمندی مشتریان بیش از پیش افزایش یابد.
صفایی مزید گفت: طرح‌ وصول مطالبات که یک طرح جهادی است به مدیر عامل بانک مهر اقتصاد ارائه شده تا با اجرای آن در شش ماهه دوم سال در حوزه وصول مطالبات پیشرفت چشمگیری حاصل شود.
وی با اشاره به ویژگی‌های طرح صمیم بیان کرد: همه کارکنان و مدیران می‌توانند ایده‌هایی که در ذهن دارند را به دایره طرح و توسعه ارائه دهند تا این ایده‌ها برای طراحی محصولات جدید به کار گرفته شود.  
در ادامه، علیرضا زمانی – رئیس اداره امور شعب استان اصفهان –  نیز به ارائه گزارشی از رعایت استانداردها ابلاغی دفتر مرکزی و وضعیت شعب استان اصفهان پرداخت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین عناوین