کد خبر: ۳۷۸۶۹
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۸
سی و هفتمین قرعه‌کشی
با حضور اعضای هیأت نظارت بر قرعه‌کشی متشکل از نمایندگان دادستانی کل کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی و عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران، سی وهفتمین قرعه‌کشی جوایز حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز این بانک برگزار شد.
با حضور اعضای هیأت نظارت بر قرعه‌کشی متشکل از نمایندگان دادستانی کل کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی و عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران، سی وهفتمین قرعه‌کشی جوایز حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز این بانک برگزار شد.
در این مراسم که مسئولان ارشد بانک ملی ایران در آن حضور داشتند، محمود شایان عضو هیأت مدیره این بانک با اشاره به اهمیت سنت حسنه قرض‌الحسنه، گزارشی از سی‌و هفتمین مرحله قرعه کشی جوایز حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز این بانک ارائه کرد و گفت: بانک ملی ایران با سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز مشتریان در طول سال 1394 و نیمه اول سال جاری حدود یک میلیون و 340 هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش 28 هزار و 238 میلیارد ریال به نیازمندان جامعه پرداخت کرده است. 
وی با اشاره به تسهیلات قرض الحسنه پرداختی بانک ملی ایران به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) اعلام داشت: پرداخت این تسهیلات به گفته مسئولان این نهاد، سالانه 3 هزار نفر از مددجویان را از پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) خارج می‌کند و باعث خودکفایی آن ها می‌شود. 
وی به حمایت های بانک ملی ایران از امور عام‌المنفعه و خیریه اشاره کرد و گفت: بانک ملی ایران از محل 5 درصد از 2 درصد بودجه قرعه‌کشی مربوط به امور فرهنگی و آموزشی، تاکنون مبلغ 221 میلیارد ریال برای امور عام‌المنفعه نظیر ساخت مساجد، مدارس، بیمارستان،خانه بهداشت، آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و… تخصیص داده است. 
گفتنی است دوره قرعه‌کشی جوایز مرحله سی‌ و هفتم حساب های قرض الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران از اول مهرماه 1394 تا 31 شهریورماه 1395 بود.
 باز بودن حساب و داشتن حداقل موجودی 500 هزار ریالی در روز قرعه‌کشی شرایط لازم برای شرکت حساب‌ها در قرعه‌کشی و حفظ حداقل موجودی حساب به مبلغ 500 هزار ریال به مدت 3 ماه یا 90 روز متوالی در طول دوره قرعه‌کشی و یا از زمان آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی ( 31 شهریورماه 1395 ) شرط لازم برای اعطای جوایز به برندگان حساب‌ها می‌باشد. 
95 جایزه 500 میلیون ریالی کمک هزینه خرید مسکن، جایزه ویژه (نقدی) سی و هفتمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران است. 
495 کمک هزینه خرید خودرو داخلی هر یک به ارزش 300 میلیون ریال، 1395 کمک هزینه ازدواج هر یک به ارزش 100 میلیون ریال، 1395 کمک هزینه تحصیلی هر یک به ارزش 30 میلیون ریال، 2395 کارت خرید صنایع دستی و فرش دستباف هریک به ارزش 5 میلیون ریال و بیش از 800 هزار فقره جایزه نقدی 700 هزار ریالی، از دیگر جوایز این مرحله از قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌‌انداز بانک ملی ایران بود.
 اسامی برندگان این مرحله از قرعه‌کشی پس‌ از تایید هیأت نظارت، بزودی از طریق سایت بانک ملی ایران به نشانی www.bmi.ir اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین عناوین