کد خبر: ۳۸۰۶۶
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۶
مدیرعامل بانک رفاه:
مدیرعامل بانک رفاه ارائه خدمات متنوع بانکی به وزارتخانه رفاه ، کار و تامین اجتماعی ، سازمان تامین اجتماعی و سازمان ها و شرکت های تابعه را از اولویت های اساسی بانک رفاه خواند .
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران؛ دکتر سهمانی در بازدید از شعب این بانک در استان فارس با اشاره به اینکه بانک رفاه به عنوان بزرگترین بانک عامل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین تنها بانک عامل سازمان تامین اجتماعی است،‌ افزود: "وجود این دو نهاد بزرگ کشور در کنار بانک رفاه یکی از مهم ترین فرصت ها و ظرفیت های بانک است. باید بتوانیم طیف وسیعی از خدمات از جمله ریالی، ارزی،‌ صدور ضمانتنامه و اعتبار اسنادی را به وزارتخانه،‌ سازمان تامین اجتماعی و شرکت های زیرمجموعه آن ارائه دهیم".
دکتر سهمانی اظهار داشت: "لازم است از طریق مهندسی مجدد،‌ تکمیل و توسعه سبد خدمات بانک،‌ نیازهای مشتریان استراتژیک بانک را همراه با تعامل گسترده به نحو احسن برآورده سازیم".
مدیرعامل بانک رفاه گفت: " بانک رفاه یکی از بانک های باتجربه و قدیمی کشور با بیش از 10هزار نیروی انسانی جوان و تحصیلکرده و شبکه گسترده شعب ظرفیت‌های مطلوبی در اختیار دارد. هنر مدیریت بهره وری حداکثری از این ظرفیت ها است".

نام:
ایمیل:
* نظر: