کد خبر: ۳۹۰۶۴
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۹
درخواست زائرین
در بازدید تیم نظارت بیمه دانا از بیمارستانهای نجف اشرف و دفاتر این شرکت،زائرین خواستار حضور دائمی بیمه دانا در شهرهای زیارتی عراق شدند.
در بازدید تیم نظارت بیمه دانا از بیمارستانهای نجف اشرف و دفاتر این شرکت،زائرین خواستار حضور دائمی بیمه دانا در شهرهای زیارتی عراق شدند.
تیم نظارت بیمه دانا پس از دور روز اقامت در شهر نجف اشرف و بازدید از بیمارستان های صدر،حکیم،هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و گفتگو با بیماران و همراهان آنها ،ضمن ابراز همدردی با آنان خواستار پیگیری سریعتر امور بیماران شدند.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بیمه دانا از نجف اشرف،در این دیدارها همراهان بیماران ضمن تشکر و قدردانی از خدمات بیمه دانا خواستار استقرار دائمی بیمه دانا در شهرهای زیارتی شدند.
براساس این گزاش،تا امروز که حدود یکماه از استقرار بیمه دانا درشهرهای نجف،کربلا و کاظمین می گذرد بیش از 2500 نفر از هموطنان به بیمارستانهای عراق و دفاتر بیمه دانا مراجعه داشته اند.
این گزارش می افزاید: هزینه های درمانی در کشور عراق بسیار سنگین است به طوریکه برای مراجعه اولیه از بیمار مبلغی بین هشتاد تا صد دلار دریافت می کنند که این مبلغ برای زائرین که اغلب از قشر متوسط به پایین جامعه هستند بسیار سنگین است.
براساس مشاهدات خبرنگار اعزامی بیمه دانا به عراق،با راه اندازی دفاتر بیمه دانا و استقرار پرسنل آن در بیمارستانها مشکلات زائرین به حداقل ممکن رسیده است.
اخبار تکمیلی از شهرهای دیگر نیز ارسال خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: