کد خبر: ۳۹۲۲۴
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۲
در نشستي مشترک با حضور دکتر جباري مديرعامل صندوق با مديران ارشد اين نهاد "سامانه يکپارچه هوشمند" مورد بررسي قرار گرفت.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومي صندوق تامين خسارت بدني، در نشستي مشترک با حضور دکتر جباري مديرعامل صندوق با مديران ارشد اين نهاد "سامانه يکپارچه هوشمند" مورد بررسي قرار گرفت.
 در اين نشست دکتر علي جباري با اشاره به نقش بهره گيري از تکنولوژي هاي جديد در ايجاد شفافيت در سازمان ها اظهار داشت: از جمله وظايف هر نهادي بويژه نهادهايي که مستقيم با مردم در ارتباط هستند و تراکنش هاي مالي دارند ايجاد شفافيت در ارائه خدمات است .
وي افزود : نياز به يک سيستم يکپارچه هوشمند که کليه فرايندهاي اجرايي و مالي صندوق در آن قابليت رهگيري داشته باشد همواره احساس مي شد که با همت همکاران صندوق اين مهم در سال گذشته محقق شد و امسال نيز بسيار ويژه پيگيري شد ، بحمداله در حال حاضر اين سامانه پياده سازي شده است.
مديرعامل صندوق تامين خسارت بدني ضرورت شفافيت مالي را سرلوحه فعاليت هاي اين نهاد عنوان کرده و افزود: صندوق تامين خسارت بدني بعنوان نهادي عمومي موظف است عملکرد مالي خود را در چارچوب شفافيت به مردم و مسئولان نظام عرضه نمايد به گونه اي که هر گونه ابهام در عملکرد مالي صندوق پاسخي داشته باشد و بطور کلي ابهامي نماند.

نام:
ایمیل:
* نظر: