کد خبر: ۳۹۳۱۵
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۶
فرماندار پارس‌آباد:
خدمات پست‌بانک‌ایران در نقاط محروم و دوردست کشور موجب رضایتمندی روستائیان از شبکه بانکی شده است.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران: اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس‌آباد درجلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و پست‌بانک استان و سایر مسئولان محلی برگزارشد با تقدیر از خدمات این بانک و بیان مطلب فوق، آمادگی مجموعه فرمانداری را برای هرگونه همکاری جهت رفاه حال هموطنان بویژه روستائیان اعلام و خواستار راه‌اندازی و فعال نمودن باجه‌های خدمات بانکی غیرفعال شهرستان شد.
وی از انتقال حساب دهیاری‌های این شهرستان به پست‌بانک خبر داد و بر ایجاد باجه خدمات بانکی به همین نام در شهرستان تأکید کرد.
بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نیز با تقدیر از عملکرد پست بانک بعنوان بانک توسعه‌ای و تخصصی ICT و ایجاد تعامل و همکاری با حوزه فناوری استان بویژه شرکت‌های دانش بنیان و IT و ICTآمادگی لازم برای هرگونه همکاری را اعلام کرد.
همچنین در این نشست شاپور ابری مدیرشعب پست‌بانک استان اردبیل ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های شعب و باجه‌های بانکی استان، آمادگی این بانک را برای حمایت از طرح‌های اشتغالزائی و اعطای تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان وIT و ICTدر راستای فرمایشات مقام معظم رهبری اعلام داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر: