کد خبر: ۳۹۴۷۳
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۱
دکتر بیژن صادق نائب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا در پیامی سالروز تأسیس این شرکت و روز بیمه را به عموم همکاران، نمایندگان و کارگزاران تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:
همکاران گرانقدر و نواندیش سلام علیکم؛
پروردگار سبحان را سپاس می گویم که توفیق خدمت به مردم شریف کشورمان را در قاموس خدمات بیمه گری عطا فرمود تا در پرتو عنایاتش با بهره مندی از تجارب همکارانی چون شما در آغاز چهل و سومین سال فعالیت شرکت متبوع را با رویکردی علمی و به منظور توسعه همه جانبه مسیرهای ترقی و پیشرفت را در سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل طی کنیم و به لطف خداوند متعال به عنوان یکی از شرکت های معتبر و مورد وثوق بسیاری از بیمه گزاران بزرگ با کارنامه ای درخشان در سال 95 شعار "مطمئن و توانا" را معنا بخشیم.
عزیزان؛با سیر در تاریخ اولین علائم وجود بیمه در ایران باستان را می توان در لوح ها و اسناد به دست آمده ملاحظه کرد. این اسناد فارغ از تمام شگفتی هایش تدبیر بلندهمتان تاریخ این مرز و بوم را برایمان آشکار می کند که ایرانیان میراث دار بزرگ فرهنگی سترک هستند.
همانطور که می دانید احساس امنیت که از بنیادی ترین نیازهای انسان امروزی است با نیازسنجی، ظرفیت سازی و برنامه ریزی منسجم در سبد اقتصادی خانوار جای مناسب خود را پیدا کرده، در این میان همت شما همکاران پرتوان می تواند مسیرهای توسعه و ترقی شرکت را بیش از پیش سرعت بخشد.
اکنون در آستانه سیزدهم آذر ماه، سالروز تاسیس بیمه دانا و روز بیمه، ضمن تبریک این روز بزرگ مراتب قدردانی خود را از تلاش عموم همکاران اعم از صف و ستاد، نمایندگان و کارگزاران در سراسر کشور ابراز داشته، سعادت، سلامت، دوام و کامیابی شما عزیزان را از خداوند متعال آرزومندم.
بیژن صادق: نائب رییس هیات مدیره و مدیرعامل
نام:
ایمیل:
* نظر: