کد خبر: ۳۹۶۰۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۱
جلسه هیات امنای بهداشت و درمان بانک کشاورزی روز یکشنبه 14 آذر با حضور مسعود شریفات عضو هیات مدیره بانک و رئیس هیات امنای صندوق ، با هدف برنامه ریزی و ارائه راهکار برای ساماندهی و بهبود خدمات حوزه بهداشت و سلامت کارکنان بانک کشاورزی برگزار شد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی ، بازنگری و توسعه چشم انداز صندوق بهداشت و درمان و راهکارهای ارتقای موقعیت این صندوق و تصمیم گیری درباره درخواست های همکاران در زمینه مساعدت های مالی ، بدهی های درمانی و مساعدت به معلولان،  از اهم موضوعات مورد بررسی در این جلسه بود.
بر اساس این گزارش در این جلسه مقرر شد در راستای افزایش رضایت مندی و رفاه کارکنان بانک، حوزه منابع انسانی با هماهنگی سایر حوزه های بانک نسبت به بازنگری در منابع و مصارف صندوق و چگونگی روند تخصیص بهینه بودجه در قالب طرح تحول بهداشت و درمان بانک کشاورزی اقدام کند.
شایان ذکر است امین مرادی مدیرامور حوزه سرمایه انسانی و ساختاری، سیدرضا حسینی مدیر امور مالی و پشتیبانی، عبدالله سلیمانی رئیس اداره کل رفاه کارکنان و دکتر بهادر سلطانی دبیر هیات امنای صندوق، دیگر اعضای تشکیل دهنده این جلسه بودند.

نام:
ایمیل:
* نظر: