کد خبر: ۳۹۶۶۴
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۴
برگزاری نخستین کارگاه آموزشی بانکداری الکترونیک ویژه مشتریان بانک قوامین در شعبه نازی آباد مدیریت شعب غرب تهران استقبال مشتریان را به همراه داشت.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بانک قوامین ، به همت مدیریت شعب غرب تهران بزرگ و در شعبه نازی آباد کارگاه آموزشی بانکداری الکترونیک در راستای آشنایی مشتریان شعب بانک قوامین با ابزارهای نوین بانکداری الکترونیک از جمله جی بی فون ، جی بی نت و جی بی تل و جرائم اینترنتی شبکه بانکی برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی سید امیر حسینی کارشناس توسعه بازار در زمینه آشنایی مشتریان با محصولات و ابزارهای خدمات الکترونیک بانک قوامین و سروان جلالیان و سعادت کارشناسان پلیس فتا در خصوص جرائم اینترنتی مربوط به شبکه بانکی آخرین اطلاعات را در اختیار مشتریان قرار دادند . 
برپایه این گزارش ، علی درزی نیا مدیر شعب غرب تهران در تشریح ضرورت برگزاری کارگاه های آموزشی مشابه وسایر برنامه های آموزشی در این مدیریت گفت: برگزاری این کارگاه آموزشی و ارتباط مستقیم با مشتریان بانک، علاوه بر آنکه آشنایی با خدمات الکترونیک بانک قوامین را در پی دارد، زمینه درک بیشتر نیازهای مشتریان توسط همکاران را فراهم می کند و موجب اطمینان خاطر مشتریان نسبت به استفاده از ابزارهای خدمات الکترونیک می شود .
وی اضافه کرد: در آینده نزدیک مشابه چنین کارگاه های آموزشی در سایر شعب نیز برگزار می شود تا مشتریان در دیگر مناطق نیز از آن بهره مند شوند.
گفتنی است ؛ با توجه به فعال بودن شعبه در زمان برگزاری کارگاه آموزشی بسیاری از مشتریان بویژه بانوان ضمن انجام فعالیت های بانکی خود از اطلاعات ارائه شده در این کارگاه نیز بهره مند شدند .

نام:
ایمیل:
* نظر: