کد خبر: ۳۹۸۹۱
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۲
دکتر شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با ارسال پیامی آغاز هفته وحدت و میلاد باسعادت پیامبر اکرم(ص) را تبریک گفت.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، در پی، متن این پیام را مشاهده می فرمایید.
بسم الله الرحمن الرحیم
«فاعتصموا بحبل الله جمیعا و لاتفرقوا»
ماه فروماند از جمال محمد (ص)،  سرو نباشد به اعتدال محمد(ص) قدر فلک را کمال و منزلتی نیست، در نظر قدر با کمال محمد(ص)
با درود به روح پرفتوح و ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و ارواح معزز شهدای اسلام و انقلاب و با آرزوی سلامتی و طول عمر بابرکت برای مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای( مد ظله العالی) و سلام به شما کارکنان گرانقدر بانک کشاورزی در سراسر کشور.
میلاد با سعادت رسول رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و آغاز هفته وحدت، گرامیداشت اتحاد و همدلی مسلمانان و بزرگداشت قدرت و شکوه همبستگی را به شما خواهران و برادران مسلمانم اعم از اهل سنت و شیعیان در شعب و مدیریت های سراسر کشور تبریک و تهنیت می گویم .
این ایام مبارک ، بهانه ای شیرین است برای آن که ضرورت وحدت، اعتدال و مهربانی در تعامل با برادران و خواهران این امت بزرگ را مورد تاکید قرار دهیم.
امروز، در گیرودار مشکلات و هجمه های سیاسی و اقتصادی که دشمنان برضد ایران اسلامی به وجود آورده اند ، تنها راه پیروزی و رشد و شکوفایی کشور، گام برداشتن بر طریق رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای و حرکت در مسیر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است و این مقاومت جز در سایه اتحاد، همدلی و هم افزایی به ثمر نخواهد نشست.
دشمنان ما همواره کوشیده اند تا با تفرقه اندازی میان مسلمانان ، انسجام و همبستگی ملت ایران را خدشه دار کنند چراکه می دانند رمز موفقیت و پیروزی ما در وحدت آحاد جامعه است.
پروردگار را شاكریم كه به ما کارکنان بانک کشاورزی، توفيق و توانايي تلاش همدلانه برای خدمت رسانی صادقانه به تمام مردم ایران عطا فرموده است تا فارغ از کدورت ، نفاق و هرگونه تبعیض قومیتی و مذهبی، همراه و هم نفس در اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی ، سیاست های دولت تدبیر و امید و شكوفايي اقتصادي و سازندگي كشور عزيزمان بکوشیم.
از درگاه پروردگار متعال مدد مي طلبيم تا در بانک کشاورزی، الگویی تمام عیار از خانواده ای متحد و یکپارچه متشکل از خواهران و برادران اهل سنت و شیعه را به نمایش بگذاریم و همدل و هم رای با عملكرد مثبت ، اثرگذاري و خدمت رسانی صادقانه، در راه سربلندی و خودکفایی ایران اسلامی تلاش کنیم.
«مرتضی شهیدزاده»

نام:
ایمیل:
* نظر: