کد خبر: ۳۹۹۸۳
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۲
دومین دوره مسابقات طراحی صنعتی آیدیران، با حمایت بیمه سرمد برگزار شد. در جریان این رقابت، طی مراسمی، «برندگان» و «شایستگان تقدیر» که با نظر هیات داوران جشنواره آیدیران انتخاب شده بودند، جوایز خود را دریافت کردند.
در این رقابت ها شرکت کنندگان به صورت مستقل یا در گروه های 2 تا 5 نفره، طرح ها و محصولات خود را در معرض داوری قرار دادند و شرکت های تولیدی و موسسات طراحی نیز با ارسال محصولات خود، در دومین دوره از مسابقات طراحی صنعتی آیدیران حضور پیدا کردند.
در این مراسم که در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار شد، از بیمه سرمد به دلیل حمایت از برگزاری جشنواره آیدیران و فعالان عرصه طراحی و تولید صنعتی تقدیر شد و پس از پایان این مراسم، شرکت کنندگان در نمایشگاه آیدیران، ساخته های خود را در معرض نمایش قرار داده و با مخاطبانشان به بحث و گفت و گو پرداختند.
حضور بیمه سرمد در نمایشگاه آیدیران، فرصتی را برای ارتباط رودرروی صاحبان صنایع و ایده پردازان، با خدمات بیمه سرمد فراهم کرد، تا طراحان، تولید کنندگان و مصرف کنندگان محصولات، بیش از پیش با بیمه و ضرورت توجه بیشتر به آن آشنا شوند و در مسیر فرهنگ سازی بیمه و پیشبرد اهداف شرکت های فعال در این عرصه، با آنها همراه شوند.

نام:
ایمیل:
* نظر: