کد خبر: ۴۴۵۰۴
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۱
چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران - اروپا ۹ و ۱۰ اردیبهشت ماه سال جاری توسط پژوهشکده پولی و بانکی با همکاری گروه مالکی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا وسیما برگزار می‌شود.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی پژوهشکده پولی و بانکی، به دنبال برگزاری سه دوره موفق از همایش تجاری ایران و اروپا در شهرهای تهران و فرانفکورت، چهارمین همایش تجاری ایران و اروپا با هدف ایجاد فضاهای مناسب و مستمر جهت معرفی هر چه بیشتر فرصت‌های مهم سرمایه‌گذاری برگزار می‌شود. بر اساس برنامه‌ریزی‌ها قرار است در حاشیه سخنرانی‌ها و نشست‌های علمی نمایشگاهی تخصصی با هدف ایجاد فضایی جدی‌تر برای معرفی و شناساندن متقابل فعالان تجاری ایرانی و اروپایی و خدمات آنها فراهم شود.
طی سال‌های گذشته به لطف توافق تاریخی برجام درهای کشور به سوی سرمایه‌گذاران خارجی پیش از پیش گشوده شده است و شاهد گسترش تعاملات تجاری بین المللی با ایران هستیم بنابراین برگزاری این همایش‌ها می‌تواند زمینه همکاری بیشتر فعالان اقتصادی ایران با سایر کشورها را فراهم کند.
تبادل نظر اندیشمندان، صاحبنظران و متخصصان حوزه‌های مختلف اقتصادی، حضور فعال شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی، برگزاری نشست‌های متقابل خصوصی میان اشخاص، شرکت‌ها و موسسات اروپایی و همچنین همتایان ایرانی، فراهم شدن پلتفرمی برای ملاقات با مشتریان و یا شرکای تجاری احتمالی آتی و ساخت شبکه ارتباطات اختصاصی و شخصی و همچنین معرفی محصولات و خدمات مختلف از مهمترین اهداف برگزاری این همایش به شمار می‌رود.
همچنین قرار است در حاشیه همایش امسال نمایشگاهی تخصصی جهت معرفی دستاوردهای سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه های مختلف اقتصادی برگزار شود. تلاش مجریان این همایش از اضافه کردن بخش نمایشگاهی حضور هرچه پرشورتر شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی و افزایش زمینه همکاری و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری، توسعه کسب و کار شرکت‌ها و سازمان‌ها ، شناسایی فصل‌های مشترک همکاری با همتایان خارجی و در نهایت پیشرفت اقتصادی است.
یادآور می‌شود: آخرین مهلت اعلام مشارکت و حمایت برای حضور در این همایش ۳۰ فروردین ماه سال جاری و آخرین مهلت ثبت نام نیز دوم اردیبهشت ماه است.
متقاضیان شرکت در این همایش می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۹۷ و ۸۸۶۵۷۳۹۵(۰۲۱) و دورنگار ۸۸۶۵۷۴۳۰ (۰۲۱) تماس حاصل کنند.
علاقه‌مندان به شرکت در همایـش لازم اسـت از طریق وب‌سایت www.conf.mbri.ac.ir/bfie. مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: