کد خبر: ۴۴۵۰۷
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۸
در حالي كه تعطيلات نوروزي به نيمه رسيده، مديرعامل شركت خدمات پس از فروش ايران خودرو، ايساكو از روز پنجم فروردين ماه بازديدهاي دوره اي خود از نحوه اجراي طرح خدمات نوروزي ايران خودرو را آغاز كرده است.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از ايكوپرس، سيدرضا حسيني همزمان با آغاز موج دوم سفرهاي نوروزي در روز پنجم فروردين ماه از سه نمايندگي مجاز خدمات پس از فروش ايران خودرو در شهر تهران بازديد كرد. وی دیروز به مسير پرتردد تهران – كرج – چالوس رفت و نحوه خدمت رساني ناوگان امدادي ايران خودرو در اين مسير را مورد ارزيابي قرار داد.
حسینی امروز نيز با سفر به استان خراسان رضوي به صورت سرزده از نمايندگي هاي كشيك خدمات پس از فروش ايران خودرو در ايام تعطيلات نوروزي بازديد كرد و در گفت وگو با مشتريان و مراجعه كنندگان،‌ نحوه اجراي اين طرح امداد نوروزي سال 96 را مورد ارزيابي قرار داد.
براساس اين گزارش، این بازدیدها كه با هدف کنترل عملیات خدمت رسانی به مشتریان و به صورت سرزده انجام مي شود، در روزهاي آينده و در مسيرهاي پرتردد و شهرهاي بزرگ كشور ادامه خواهد يافت.
شركت خدمات پس از فروش ايران خودرو-ايساكو- با همكاري شركت امداد خودرو ايران طرح خدمت رساني نوروز 96 را از 25 اسفند آغاز كرده و تا 15 فروردين ماه 96 در سراسر كشور اجرا خواهد كرد.
در اين طرح 411 نمايندگي فعال ايساكو مشاركت دارند كه اين تعداد نسبت به سال گذشته 20 درصد رشد داشته است. افزون بر اين 233 فروشگاه مجاز و 2080 اكيپ امدادرساني در سراسر كشور آماده ارائه خدمات مطلوب به مشتريان محصولات ايران خودرو خواهند بود.
برمبناي اين گزارش، براي رضايتمندي هر چه بيشتر مشتريان،‌علاوه بر نمايندگي هاي يك شيفت كه از ساعت 8 صبح فعال خواهند بود،‌170 نمايندگي دو شيفت نيز از ساعت 8 تا 21 به ارايه خدمات به هموطنان مي پردازند.
نام:
ایمیل:
* نظر: