کد خبر: ۴۴۵۸۳
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
مردم با خریدن کتابی که خواندنش تنها 20 ثانیه طول می‌کشد، آن را به کتابی پرفروش در فروشگاه اینترنتی «آمازون» تبدیل کردند.
مردم با خریدن کتابی که خواندنش تنها 20 ثانیه طول می‌کشد، آن را به کتابی پرفروش در فروشگاه اینترنتی «آمازون» تبدیل کردند.
این کتاب 266 صفحه‌ای را که عنوان اصلی‌ آن «دلایل رأی دادن به دموکرات‌ها» نام دارد، «مایکل جی. نولز» نوشته است و تمام صفحات داخلی آن سفید است!
کتابی که خواندنش تنها 20 ثانیه طول می‌کشد!
شبکه‌‌ی تلویزیونی «آر تی» در گزارشی گفته است: در این کتاب 266 صفحه‌ای، چیزی جز عنوان کتاب و نقل قولی از یک تاریخ‌نگار یونانی نیست.     
نولز، نویسنده‌ی این کتاب سفید که با زیرعنوان «راهنمای جامع» اثرش را منتشر کرده، در صفحه‌ی اول آن به نقل از توسیدید-تاریخ‌نگار یونانی نوشته است: «آثارم را نه برای شنیدن ستایش‌های امروز که برای همه‌ی دوران‌ها نوشته‌ام.»
 نویسنده‌ی این کتاب گفته است که برای نوشتن آن مدت زیادی را صرف تحقیق و پژوهش کرده ولی به نکته یا حرفی که قابل گفتن باشد دست پیدا نکرده‌ است.
قیمت این کتابِ سفید 8 دلار است و نویسنده‌اش گفته است که خوانندگان تنها به 15 تا 20 ثانیه وقت برای خواندن آن نیاز دارند.
نولز می‌گوید؛ خوانندگان این کتاب‌ می‌توانند از آن به عنوان دفتر یادداشت استفاده کنند و فقط به عنوان فکر کنند.
مدیران آمازون معتقدند؛ نوآوری در پرداخت این کتاب و همین‌طور تبلیغاتی که رسانه‌ها برای آن کردند موجب شده که این اثر به کتابی پرفروش تبدیل شود.
رسانه‌های منتقد سیاست‌های دونالد ترامپ-رئیس جمهوری آمریکا، دیروز و امروز با انتشار گزارش‌های مفصل و تفسیرهای متعدد به تبلیغ این کتاب پرداخته‌اند.
اغلب رسانه‌های آمریکایی این کتاب را طعنه‌ای به فضای سیاسی امروز آمریکا می‌دانند.
نولز گفته است شنیدن حرف‌های دموکرات‌ها درباره‌ی موضوعات انتخاباتی مثل اقتصاد و سیاست باعثِ شکل‌گیری این ایده در ذهن او شد و تصمیم گرفت کتابی سفید در این زمینه منتشر کند.
چندی پیش نیز کتابی در 206 صفحه به صورت سفید منتشر شد که عنوانش این بود: «چرا ترامپ قابل اعتماد، احترام و تحسین است؟»

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار