کد خبر: ۴۴۶۶۱
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۵
مدیرعامل بانک توسعه تعاون: با توجه به نام‌گذاری سال جدید به‌عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال کلیه برنامه‌ها و خدمات این بانک باروح و ماهیت اقتصاد مقاومتی و باهدف حمایت از تولید و اشتغال تطابق دارد.
حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون در مراسم معارفه مدیر جدید امور مشتریان و بانکداری شرکتی این بانک گفت: با توجه به نام‌گذاری سال جدید به‌عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال کلیه برنامه‌ها و خدمات این بانک باروح و ماهیت اقتصاد مقاومتی و باهدف حمایت از تولید و اشتغال تطابق دارد.
مهدیان در این جلسه که با حضور اعضای هیئت‌مدیره، مدیران ستادی، معاونان و کارشناسان این امور برگزار شد، افزود:بانک توسعه تعاون با درک اهمیت موضوع و در راستای تحقق فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب مجموعه سیاست‌ها و اقدامات موثری را در جهت دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در دستور کار خود قرار داده است.
وی در ادامه با اشاره به حساسیت فعالیت در حوزه بازاریابی گفت: بهره‌گیری از روش‌های مناسب در امر بازاریابی همراه با اعتقاد عمیق به اصل توسعه و جامعه هدف به‌منظور گسترش خدمات‌دهی به مشتریان به‌طور حتم، شیو ه ای اثرگذار در بازاریابی بانک می‌باشد.
مهدیان شناسایی نیاز مشتریان علی‌الخصوص تعاونی‌ها را مهم خواند و در این رابطه گفت: رابطین بازاریابی بانک توسعه تعاون در سراسر کشور باید بر اساس نیاز مشتریان و تعاونی‌ها، با تکیه‌بر خلاقیت و نوآوری ضمن همفکری لازم با بدنه مدیریتی و کارشناسی بانک نسبت به عرضه و معرفی محصولات جدید اقدام نمایند.
ایشان ضمن آموزش مباحث بازاریابی به‌تمامی همکاران این بانک مقوله تفویض اختیار را بسیار مهم دانست و افزود: با اعتماد به نیروهای جوان در بانک توسعه تعاون باید از نامه‌نگاری و مکاتبات اداری کم کرده و به بحث تفویض اختیار توجه بیشتری داشت.
شایان‌ذکر است در پایان جلسه از اردشیر سمیع  به‌پاس زحمات چندساله ایشان قدردانی شد و حکم علی هاتفی مدیر جدید این امور توسط مدیرعامل بانک به ایشان اهدا گردید.
نام:
ایمیل:
* نظر: