کد خبر: ۴۴۷۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴
در روزهای پایانی سال 1395 و با حضور محمدرضا موسی زاده مدیر ستاد اجرایی مرکز از کارکنان برگزیده این مرکز تجلیل به عمل آمد.
 به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت استان تهران، مدیر ستاد اجرایی مرکز در این مراسم که در نمازخانه ساختمان آزادی برگزار شد، ضمن تبریک ایام ولادت بانوی دو عالم حضرت زهرا(س)، سال 95 را سالی سرشار از موفقیت برشمرد و آنرا حاصل پشتکار و هم دلی همه همکاران دانست.
محمدرضا موسی زاده گفت: در سال 95 تعداد گروه های فعال بانکداری اجتماعی به 13 گروه رسید که البته هنوز تا تکمیل سیستم بانکداری اجتماعی تا 22 گرایش، راه زیادی داریم و در این سال با توجه به توسعه کارها ، تعداد قابل توجهی نیروی جدید به سیستم اضافه شدند.
وی در ادامه در مورد جایگاه زن خاطر نشان کرد: مقام زن در اسلام چنان است که در قرآن کریم سومین سوره مفصل به نام "النساء" نامیده شده است و در ده سوره دیگر مسائلی مربوط به حقوق و منزلت زنان است و همه جا در خطابات عام آنان مورد خطابند و همچنین می توان از بسیاری از مفاهیم قرآن نکات مهمی را در این رابطه استنباط کرد. اسلام زن را به عنوان مسئله مهم زندگی و متمم حیات انسانی در مسائل اجتماعی، اخلاقی و قانونی خود جا داده و او را به عنوان عضو موثر جامعه دانسته است .
در ادامه موسی زاده و تهامی مدیرگروه ویژه کارو زندگی هدایایی را نیز به مناسبت روز زن به بانوان بانک اهدا کردند.
در پایان لوح های تقدیری که به امضای شخص مدیرعامل رسیده بود به همراه کارت هدیه ای که از طرف مدیر ستاد اجرایی مرکز در نظر گرفته شده بود تقدیم همکاران شد. همچنین هدایای سایر همکاران برگزیده به همراه یک جلد کتاب ارسال شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین عناوین