کد خبر: ۴۴۷۹۹
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
جلسه هماهنگی در راستای برگزاری سی امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب برگزار شد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب، جلسه هماهنگی برگزاری سی امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صبح امروز با حضور عیسی شریفی قائم مقام شهردار تهران، مهندس مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران، مدیران ارشد این معاونت، امیرمسعود شهرام‌نیا قائم مقام سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سید محمد سیدی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های شهر آفتاب و دیگر مدیران دستگاهای اجرایی در محل شهر آفتاب برگزار شد.
در آغاز جلسه ضمن توضیح درباره چگونگی روند کار این نمایشگاه، گزارشاتی در مورد برگزاری نمایشگاه کتاب در سال گذشته و همچنین تلاشهای صورت گرفته برای ارائه بهتر خدمات در نمایشگاه امسال توسط مدیران مربوطه ارائه شد.
در ادامه این جلسه مشکلات نمایشگاه کتاب سال گذشته مورد بررسی قرار گرفت و کمیته های حاضر ملزم به بررسی و رفع مشکلاتی چون کمبود احتمالی آب شرب، کمبود احتمالی سرویس بهداشتی، کمبود احتمالی پارکینگ، آب گرفتگی معابر، ترافیک های احتمالی، قطعی احتمالی برق، میزان اخذ مبالغ از مشتریان، مشکلات احتمالی مواد غذایی ارائه شده، کمبود سرویس ایاب و ذهاب، کمبود مخازن زباله، فضای آموزشی نامناسب و… شدند.
همچنین در مورد افزایش علائم راهنمای و طالاع رسانی در سایت نمایشگاهی و پارکینگها، افزایش حمل نقل ناوگان عمومی، کاهش زمان خدمت راسنی مترو به 3 دقیقه، انتقال عوارضی، افزایش برنامه های تفریحی، ورزشی 2 برابر سال گذشته و ارتباط با مخاطبین و تورهای بازدید ویژه نخبگان و نویسندگان و درنظر گرفتن مکان مناسب و بن کارت برای آنها، تامین اعتبار برای اقدامات فنی و رفع نواقص آن، خطوط تلفن و استفاده از اینترنت برای عموم مردم، استقرار 4 هزرا دستگاه کارت خوان، 7 دستگاه شهر نت و 40 دستگاه خودپرداز بانک شهر در داخل نمایشگاه، ارتقا و بهبود فضای سبز و زیبا سازی سایت نمایشگاهی، افزایش سرویس بهداشتی، احداث چادرهای جدید برای افزایش فضای مسقف، برطرف کردن آبگرفتگی و عایق بندی چادرها، پیشبینی 60 محل برای فروش تنقلات و آب معدنی، نظافت، نگهداشت و نظارت بهداشتی و قیمت و کیفیت بر مواد غذایی عرضه شده گزارشاتی ارائه و بر اساس آن تصمیم گیری لازم اتخاذ شد.

قائم مقام شهردار تهران در این جلسه پس از استماع گزارشات اظهارداشت: مصوبات این جلسه از هم اکنون باید پیگیری شود تا در جلسه آینده مورد بررسی بیشتر قرار گیرد.
شریفی افزود: متولی برگزاری نمایشگاه کتاب در شهرآفتاب فقط شهرداری نیست و بسیاری از سازمانها و ارگانهای ذی صلاح برای هرچه بهتر برگزار شدن این نمایشگاه مار را یاری می‌کنند.
وی با بیان اینکه اکنون مردم نمایشگاه شهرآفتاب را شناخته اند، بیان کرد: پیشبینی می کنیم که امسال نسبت به سال گذشته استقبال از نمایشگاه کتاب تهران 2 برابر شود.
قائم مقام شهردار تهران با اشاره به پیش بین های لازم در مورد افزایش بازدید کننده از نمایشگاه کتاب گفت: بر این اساس باید نقاط قوت سال گذشته نمایشگاه تقویت شود و نقاط ضعف نیز برطرف گردد.
لازم به ذکر است در این جلسه جناب آقای سیدی مدیرعامل، مسئولین، مشاورین و مهندسان نمایشگاه شهر آفتاب نیز به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود برای برگزاری نمایشگاه پرداختند.

نام:
ایمیل:
* نظر: