کد خبر: ۴۴۸۱۱
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۱
نخستین و بزرگ‌ترین کشتی کروز تفریحی‌مسافری اقیانوس‌پیما در کشور تحت‌پوشش بیمه‌کوثر قرار گرفت.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط‌عمومی و اعلام مدیر بیمه‌های مهندسی و خاص بیمه‌کوثر؛ نخستین کشتی کروز مسافربر با امکانات تفریحی و رفاهی دارای فضای بزرگ رستورانی و سالن‌های کتابخانه، مطالعه، سینما، همایش و مراسم جشن که مسافران و توریست‌ها را بین کیش، قشم و بندرعباس جا‌به‌جا می‌کند، تحت پوشش کامل بیمه‌های بدنه، ماشین‌الات و مسئولیت شناور و همچنین بیمه حوادث خدمه و مسافران شرکت بیمه‌کوثر قرار گرفت.
علی مختاری افزود: این شناور بزرگ با طول 176 متر و 152 کابین و 400 تخت که امکان جابه‌جایی بیش از 500 مسافر و هم‌زمان 135 خودرو را داراست، برای مسافرت‌های کوتاه مدت دریایی طراحی شده است.
وی با بیان اینکه گسترش بازار بیمه‌ای در حوزه دریایی در راستای اجرای برنامه ششم توسعه مبنی‌بر توسعه بازارهای دریایی در دستور کار این شرکت قرار دارد، گفت: خدمات بیمه‌ای علاوه‌بر حفظ پوشش سرمایه صاحبان تجارت که به‌طور مستقیم در معرض خطر قرار دارند، باعث رفع دغدغه‌ها و احساس امنیت در سرمایه‌گذاری و فعالیت‌های تجاری می‌شود.
مدیر بیمه‌های مهندسی و خاص بیمه‌کوثر با اشاره به اینکه بیمه لنج‌های صیادی نیز به‌منظور حمایت از صیادان در سال گذشته اجرایی شد، خاطرنشان‌کرد: اکنون تعدادی از شناورهای کوچک مسافربری و همچنین شناورهای تدارکاتی دریایی و بزرگ‌ترین ناوگان شناورهای لایروب "کاترساکشن" تحت‌پوشش شرکت بیمه‌کوثر هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر: