کد خبر: ۴۴۸۱۹
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵
اولین گردهمایی روسای شعب سراسر کشور در سال 96 و دیدار نوروزی کارکنان استان تهران، روز جمعه 18 فروردین با حضور مدیرعامل، معاونان مدیرعامل، روسای شعب سراسر کشور و مدیران ستادی در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، اولین گردهمایی سال 96 روسای شعب سراسر کشور، با حضور مهندس آیت‌اللهی مدیرعامل، روسای شعب سراسر کشور و مدیران ستادی از ساعت 8 صبح آغاز شد و تا ساعت 12:30 ادامه یافت.
در این مراسم مهندس آیت‌اللهی مدیرعامل با تشریح وضعیت اقتصادی کشور در سال 95، به چشم‌انداز اقتصادی سال جاری اشاره کرد. وی همچنین به برنامه‌های آتی بانک کارآفرین اشاره و تصریح کرد: با همکاری و همدلی کلیه کارکنان بانک، همچون سال گذشته در دستیابی به اهداف و برنامه‌های خود موفق خواهیم بود.
این گزارش حاکی است، در ادامه مراسم عزمی معاون مدیرعامل در امور بانکی، فردوسی مدیر امور شعب، ویشکایی مدیر امور بازرسی، حسن‌زاده مدیر امور مالی، جریری مدیر امور بین‌الملل، اسلامی مدیر امور طرح و توسعه، برزنونی مدیر امور بازاریابی و مشتریان ویژه و نیز نمایندگان روسای شعب سراسر کشور، طی سخنانی مسائل روز نظام بانکی را مورد بررسی قرار داده و به بحث و تبادل نظر در خصوص برنامه‌های بانک کارآفرین در سال جدید پرداختند.
 پس از پایان گردهمایی مذکور، دیدار نوروزی با حضور مهندس آیت اللهی، معاونین و مدیران ستادی، و کلیه کارکنان واحدهای ستادی و شعب استان تهران برگزار شد.
بر اساس این گزارش مهندس آیت‌اللهی، با تقدیر از زحمات کلیه همکاران در سال گذشته، ابراز امیدواری کرد بانک کارآفرین در سال جدید نیز همچون سال‌های گذشته، گام های استواری را برای رسیدن به اهداف تعیین شده در واحدهای صف و ستاد بانک بردارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین عناوین