کد خبر: ۴۴۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۹
اهداف ده گانه بانک دی برای سال 96 توسط مدیران ارشد سازمان تعیین شد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بانک دی ، در جلسه ای با حضور سرپرست، معاونان و مدیران ارشد این سازمان، اهداف ده گانه ای با در نظر گرفتن فرصتها ،تهدیدها، نقاط قوت و نقاط ضعف و هم چنین سرلوحه قرار دادن شعار سال از سوی مقام معظم رهبری تعیین شد. علیرضا عاطفی فر- سرپرست بانک دی- با اشاره به تعیین شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال برای سال 96، تصریح کرد: از جمله وظایف خطیر بانک ها در تحقق این شعار معطوف به بخش اعتبار دهی پایدار است تا منجر به گسترش واحد های تولیدی و توسعه اشتغال پایدار شود و بتوان اقتصاد ایران را از درون مقاوم کرد. وی هم چنین بر اهمیت جایگاه ذینفعان بانک در تحقق اهداف اشاره کرد و گفت: در سالی که گذشت، با تلاش همکاران توانستیم ماتریس ذینفعان اصلی بانک را از تحقیقات و بررسیهای مختلف انجام شده استخراج کنیم و حال می بایست از این تحقیقات بهره برداری کرد و اهداف سال را به گونه ای طراحی کرد که بتوان انتظارات ذینفعان را برآورده کرد. علیرضا عاطفی فر هم چنین بر اهمیت ویژه رضایت مشتریان به عنوان بخشی از ذینفعان بانک اشاره کرد و گفت: اهداف سال جدید می بایست طوری طراحی شوند که در طول مسیر فعالیت، بتوان بنا بر نیاز مشتریان، در حوزه های مختلف بانکداری از جمله بانکداری خرد، کلان، بین المللی و ... محصولات متنوع طراحی و عرضه کرد.
سرپرست بانک دی هم چنین بر اهمیت ایفای نقش در حوزه مسئولیت های اجتماعی سازمان تاکید کرد و ابراز امید واری کرد گروه مالی دی بتواند با رعایت صرفه و صلاح اقتصادی ، نقش خود در این مقوله مهم را ایفا نماید.
در این جلسه پس از بررسی مباحث مطروحه از جانب سرپرست بانک و نیز اظهار نظر سایر مدیران، اهداف ده گانه به شرح ذیل اعلام شد:
1)      پشتیبانی کامل از اقتصاد مقاومتی با محوریت تولید و اشتغال
2)      برنامه ریزی جامع در راستای وصول مطالبات معوق بانک و برگشت آنها
3)      افزایش ارتباط با ذینفعان خصوصا جامعه هدف خانواده شهدا و ایثارگران و برنامه ریزی رضایتمندی آن ها
4)      چابک سازی ساختار سازمانی و تقویت صف
5)      افزایش محصولات سبد ارزش آفرینان دی برای کسب رضایتمندی مشتریان
6)      تمرکز و برنامه ریزی جهت افزایش درآمد های غیر مشاع و اصلاح هلدینگ گروه مالی بانک
7)      ضرورت تقویت بانکداری بین الملل و روابط با کارگزاران و صرافی
8)      هدف گذاری آموزشی در راستای جانشین پروری نیروها
9)      اجرای تعهدات مسئولیت اجتماعی بانک دی و افزایش تعهد سازمانی پرسنل
10)  اجرای حرکت برنامه ای بر مبنای هدف گذاری سالانه و درست هزینه کردن در راستای تحقق EPS
نام:
ایمیل:
* نظر: