کد خبر: ۴۴۸۶۴
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۱
در آستانه میلاد با سعادت حضرت علی (ع) صورت گرفت:
در آستانه میلاد با سعادت امام اول شیعیان حضرت علی (ع) و با حضور مدیران ارشد بانک و بیمارستان میلاد، باجه بانک پارسیان در بیمارستان میلاد تهران افتتاح شد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان، خسروانی عضو هیات مدیره و معاون اجرایی بانک پارسیان در آیین افتتاح این باجه ضمن تشکر از مدیران محترم بیمارستان میلاد جهت حسن نظر آنها برای پذیرش بانک پارسیان در این مجموعه، گفت : امروز ما در خدمت همکاران عزیزمان در بخش خدمات بیمارستانی میلاد هستیم تا منجر به افتتاح یک واحد عملیاتی در بیمارستان میلاد شود و باعث مباهات است که بانک پارسیان توفیق دارد که به همکاران و مراجعه کنندگان ارائه خدمت بدهد.  
خسروانی با اشاره به اینکه بانک پارسیان از نظر تقویمی دومین بانک بیمارستان میلاد هست، تصریح کرد: با توجه به شناختی که از ظرفیت‌های بانک پارسیان داریم ما اولین بانک در بیمارستان میلاد خواهیم بود.
او ادامه داد: ما بیمارستان میلاد را در حوزه بهداشت و درمان نماد صرف فعل خواستن و توانستن می‌دانیم و به نظرمان می‌رسد که با تمام محدودیت‌های که در حوزه جنرال سرویس خدماتی در کشور وجود دارد و ملاحظاتی که در سهامداران اصلی این سازمان‌ها قرار دارد و به ترتیبی به دولت متصل می شوند، کارنامه کاملا درخشان و موفقی داشته و باعث افتخار است که امروز ما در خدمت بیمارستان میلاد هستیم.
معاون اجرایی بانک پارسیان با بیان اینکه بانک پارسیان در آستانه پانزدهمین سال فعالیت خود است، افزود: با شواهدی که در حوزه‌های کارشناسی بخش بازار پول کشور دیده ‌می‌شود، می‌توان گفت در زمره بانک‌های رده اول در حوزه ارائه خدمت قرار دارد و این شدنی نیست مگر اراده ما و همکارانمان در بانک.
 وی افزود: امروز ما از مرحله مشتری مداری عبور کردیم و به نظرمان می‌رسد که شریک تجاری مشتریان و ذی‌نفعانمان هستیم.
او تصریح کرد: در زمینه ارائه خدمات میان بانک پارسیان و بیمارستان میلاد تفاهم نامه‌ای به امضا رسید که در آن هیچ محدودیتی از سوی بانک پارسیان وجود ندارد مگر اینکه ما باید به یک شرایط مشترک در رابطه با منافع مشترک برسیم. این منافع مشترک در رابطه با مسائل ریالی نیست بلکه منافع مشترکی است که به ایجاد، حفظ و ارتقا یک ارتباط کمک می‌کند تا در آن وضعیت رقابتی پایداری وجود داشته باشد و در این حوزه حتما ما باید به جمیع نیازهای مراجعه‌کنندگان بیمارستان میلاد توجه داشته باشیم و بستر مناسب را در ارائه سرویس تعریف کنیم.
خسروانی تاکید کرد: اگرچه بانک پارسیان با عنوان باجه در بیمارستان میلاد مستقر شده است اما همین که مدیران ارشد بانک در افتتاحیه آن حضور دارند نشان از اراده بانک برای ارتقا روابط دارد. مبنای نگاه ما به این ارتباط، ارائه سویس‌های پایه بانکی نیست یعنی نیامدیم که باجه افتتاح کنیم و صرفاً کارهای بانکی انجام دهیم. در واقع تابلو بانک پارسیان محلی است برای ورود به ارتباطات مشترک. نقش همکاران ما در این باجه بر اساس متودولوژی جدید است که در اکوسیستم دنیا قرار دارد؛ مدیرانی هستند که باید نیازهای شما را باید با بهترین کیفیت و حداقل زمان تامین کنند. 
او با بیان اینکه در رابطه با سرویس‌های پایه هیچگونه محدودیتی نداریم، افزود: برای ارائه خدمات ریالی - اعتباری به همکاران بیمارستان میلاد سرویس‌های اولیه وجود دارد. گوشه ای از مسائل فروش متقاطع در این باجه بانک پارسیان وجود دارد.
این عضو هیات مدیره بانک پارسیان درباره خدمات گروه مالی پارسیان گفت: در گروه مالی پارسیان تعدادی بیزینس لاین وجود دارد که این بیزینس لاین ها در نوع خودشان و در کشور کم نظیر هستند. همچنین ما شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان را داریم که در حوزه بانکداری سرمایه‌ای و ارتباط با بازار سرمایه حضور فعال دارد.
او ادامه داد: آخرین دستاورد شرکت تامین سرمایه پارسیان «صندوق جسورانه رویش» است که با بنیاد بیماری‌های رویان راه‌اندازی کردیم و آنها هم در حوزه‌های مطالعاتی باروری و ناباروری کار می کنند که این صندوق به خوبی معرفی شده است. این صندوق اولین صندوق در نوع خود میان صندوق‌های جسورانه است. 
خسروانی به نیازهای مشاوره ای بخش های مالی بیمارستان اشاره کرد، گفت: این مشاوره می تواند در بانک پارسیان محقق شود، بدین صورت اوراق بدهی منتشر می کنیم که شما می‌توانید روی دارایی‌هایتان اوراق صکوک منتشر کنید و نیازهای تامین مالی سرمایه‌هایتان را از این جهت تامین کنید. 
او به ظرفیت‌های دیگر بانک پارسیان اشاره و تصریح کرد: ما شرکت لیزینگ معتبری داریم که این شرکت می‌تواند در اختیار برنامه‌های توسعه‌ای شما قرار بگیرد و برای خرید تجهیزات و حتی مطب، فعالیت کند. 
خسروانی با بیان اینکه همه سازمان ها مسئولیت اجتماعی دارند، افزود: در بانک پارسیان نیز مسئولیت اجتماعی موجود است و ما در مرحله بعد بنا داریم، اینجا مسئولیت اجتماعی هم تحقق پیدا کند. پس از آن امکانات در حوزه‌های قرض‌الحسنه داریم و بیماران بی‌بضاعتی که به تشخیص یک کمیته که بعداً تعریف خواهیم شد، می‌توانند از این خدمات بهرمند شوند. صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان بیشترین میزان قرض‌الحسنه را در سال گذشته در میان بانک‌های خصوصی ارائه کرده است.
او مرحله بعدی را بلوغ ارتباط دو سازمان دانست و گفت: در این مرحله می‌توان سرویس‌های جدیدی تعریف کرد چراکه چندین گروه مختلف با شما ارتباط قرار دارند، از کسانی که در گروه تجهیزات پزشکی فعالیت می‌کنند تا کسانی که شما به آنها سرویس می‌دهید و ما می توانیم حلقه واسط تامین ارائه خدمات مالی در بستر یک رابطه مشترک باشیم.
همچنین در این مراسم دکتر فیاض مدیریت بیمارستان میلاد با بیان اینکه بیمارستان میلاد زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی است اما تنها بیمارستانی است که به صورت خودگردان اداره می‌شود، اظهار کرد: ما یک شرکت کاملاً مستقل هستیم و از طریق هیات مدیره بیمارستان اداره می‌شویم. در دو سه سال اخیر که در گزارش ها اعلام می‌کردند، بیمارستان میلاد به صورت سنتی اداره می‌شود، چیزی حدود 10 الی 15 درصد صرفه‌جویی منابع داشتیم که رقم قابل توجهی است. 
او ابراز امیدواری کرد که این همکاری شرایط گسترش فعالیت دو مجموعه را فراهم کند و کم‌کم نیازهای تخصصی که این بیمارستان به عنوان مجموعه درمانی دارد چه در بازسازی و چه در نوسازی بتواند با کمک بانک پارسیان مرتفع کرده و همکاری کامل و وافی را داشته باشند. هر دو مجموعه مستقل هستند، ضمن اینکه روابط بسیار صمیمانه است و هر کدام منافعی دارند.
دکتر نصابیان معاون مالی و اداری بیمارستان میلاد نیز در این مراسم با اشاره روند طولانی مدت همکاری مشترک دو مجموعه گفت: این افتتاحیه یک سال و نیم طول کشید تا بر اساس مصوبه هیات مدیره محترم بیمارستان در سال 94 اجرایی شود.
او ادامه داد: ما امروز بانک پارسیان را به عنوان بانکی موفق در مجموعه بیمارستان میلاد داریم که باعث خوشحالیست چراکه بانک پارسیان این امتیاز را دارد که وقتی پزشکان و پرسنل حضور آن را در مجموعه می‌شنوند، خوشحال می‌شوند که بانک قوی در مجموعه فعالیت خواهد کرد. نصابیان با اشاره به پتانسیل های موجود در بیمارستان میلاد، گفت : ما حدود 5هزار نفر پرسنل و 730 نفر از بهترین پزشکان متخصص و فوق‌تخصص کشور را در بیمارستان داریم و همچنین برگزاری سمینارها و کنگره‌های بین‌المللی را داریم و بیش از 10 هزار نفر هم مراجعه کننده که با این وجود می‌طلبید که با توجه به این موقعیت و پتانسیل بانکی همچون پارسیان را هم برای ارائه خدمات نوین در مجموعه خود داشته باشیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین عناوین